peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYPT- 141 
WZÓR Z CMS:


90.00
Ilość
- +

PT- 141
Generic Peptides

PT- 141

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 20 mg 90 zł 90 zł
3 20 mg 85 zł 255 zł
5 20 mg 80 zł 400 zł
10 20 mg 75 zł 750 zł

Czym są zaburzenia erekcji?

ED definiuje się jako stałą niezdolność do osiągnięcia i utrzymania erekcji wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Stan ten jest skorelowany ze wzrostem wieku, chorobami układu krążenia, nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, hiperlipidemią i paleniem tytoniu. Ponadto niektóre leki na receptę i problemy psychogenne mogą przyczyniać się do zaburzeń erekcji. Szacuje się, że pewien stopień zaburzeń erekcji dotyka połowę wszystkich mężczyzn w wieku powyżej 40 lat i że 150 milionów mężczyzn na całym świecie cierpi na zaburzenia erekcji.

Czym jest PT-141?

PT-141, syntetyczny peptydowy analog a-MSH jest agonistą receptorów melanokortyny tym MC3R i MC4R, które są wyrażane przede wszystkim w ośrodkowym układzie nerwowym. Podanie PT-141 normalnym mężczyznom i pacjentom z zaburzeniami erekcji spowodowało szybki zależny od dawki wzrost aktywności erekcji. Wyniki sugerują, że PT-141 jest obiecujący jako nowy sposób leczenia zaburzeń seksualnych. Hunter Wessells, MD, profesor nadzwyczajny urologii na University of Washington - Seattle, przedstawił dane z badań klinicznych dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności PT-141, badanego leku Palatin opracowywanego do leczenia zaburzeń erekcji (ED). Dane pokazują, że PT-141 spowodował statystycznie znaczącą poprawę funkcji erekcji w szerokim zakresie pacjentów z zaburzeniami erekcji, bez klinicznie znaczących działań niepożądanych. Te badania fazy 2A przeprowadzono u mężczyzn z łagodnym, umiarkowanym i ciężkim zaburzeniem erekcji, w tym u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, hiperlipidemią, cukrzycą i depresją. Badania fazy 2A obejmowały jedno badanie z udziałem 24 pacjentów reagujących na Viagrę (R) i drugie badanie z udziałem 24 pacjentów z nieodpowiednią odpowiedzią na Viagrę (pacjenci zdolni do odbycia stosunku płciowego tylko w 25% przypadków po przyjęciu dawki 100 mg Wiagra). PT-141 jest pierwszą z nowej klasy leków zwanych agonistami melanokortyny opracowanymi w celu leczenia zaburzeń seksualnych. Mechanizm działania PT-141 może oferować znaczące korzyści w zakresie bezpieczeństwa i skuteczności w stosunku do obecnie dostępnych produktów, ponieważ działa on na szlak kontrolujący funkcje seksualne bez bezpośredniego działania na układ naczyniowy. Dane kliniczne wskazują, że PT-141 może być skuteczny w leczeniu szerokiego zakresu pacjentów cierpiących na zaburzenia erekcji.

Czy badania pokazały skuteczność PT-141?

Palatin Technologies, Inc. (AMEX: PTN) jest firmą biofarmaceutyczną zajmującą się projektowaniem leków i opracowywaniem innowacyjnych terapii. Opatentowana przez Palatin platforma do odkrywania leków, MIDAS (TM), usprawnia proces projektowania leków dzięki wydajnemu podejściu do identyfikacji związków ołowiu z docelowych białek dla leków. Firma prowadzi obecnie badania kliniczne z przodującym lekiem, PT-141, w leczeniu zaburzeń seksualnych u mężczyzn i kobiet, i opracowuje dodatkowe związki terapeutyczne odkryte przy użyciu technologii MIDAS umożliwiającej platformę peptydową do leczenia otyłości, zaburzeń seksualnych i stanów zapalnych.

Badania przeprowadzone przez Palatin na PT -141 pokazały że:

- leczenie PT-141 poprawiło funkcję erekcji (istotną statystycznie) u szerokiej grupy pacjentów, w tym pacjentów z łagodnym, umiarkowanym i ciężkim zaburzeniem wzwodu w porównaniu z placebo;
- Ponad 80% pacjentów z nieodpowiednią odpowiedzią na Viagrę osiągnęło erekcję wystarczającą do stosunku płciowego podczas leczenia PT-141;
- Pacjenci w badaniach dobrze tolerowali leczenie w szerokim zakresie dawek. W odpowiedzi na lek nie wystąpiły klinicznie istotne zmiany w wartościach ciśnienia krwi, częstości akcji serca lub elektrokardiogramu (EKG);
- Wyniki badania wskazują na szybkie pojawienie się (w ciągu 5 minut) PT-141 we krwi, z maksymalnymi poziomami osiągniętymi po około 30 minutach.

PT-141 był dobrze tolerowany, a najczęstsze zdarzenia niepożądane miały na ogół łagodne lub umiarkowane nasilenie i obejmowały zaczerwienienie i nudności. Nie odnotowano istotnych klinicznie zdarzeń niepożądanych. Peptyd PT-141 (Bremelanotide) jest silnym syntetycznym afrodyzjakiem, skutecznym zarówno w leczeniu dysfunkcji seksualnych (problemy z potencją), jak i w zwiększaniu lub normalizowaniu podniecenia seksualnego u kobiet.

Zatem istnieje kilka głównych zalet peptydu PT 141:

Działając na naczynia krwionośne, lek leczy zaburzenia erekcji;
Peptyd PT 141 zwiększa libido;
Jako bonus, lek pomaga utrzymać poziom opalenizny.

Jak stosować PT 141?

Mężczyźni mówią o „powracającej młodości” i niewiarygodnym zainteresowaniu płcią przeciwną, zwiększeniu ilości energii i gotowości do wykorzystywania seksualnego. Pobudzenie i zainteresowanie nie znikają nawet po stosunku seksualnym. Sam peptyd może być stosowany w trzech różnych dawkach. Maksymalny okres przechowywania roztworu Bremelanotide w wodzie bakteriobójczej w odpowiednich warunkach wynosi 30 dni. Gotowy roztwór i proszek są przechowywane w lodówce w temperaturze 2-8 ° C. Okres przechowywania peptydu w postaci suchej wynosi 2 lata.

Czy PT-141 wywołuje efekty uboczne?

W niewielu przypadkach może pojawić się niewielkie zaczerwienienie twarzy, które znika 20-30 minut po wstrzyknięciu. Nie wykryto żadnych innych skutków ubocznych, nawet przy długotrwałym stosowaniu peptydu w postaci zastrzyków.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE