peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 AMINOKWASYPURE POWER 
WZÓR Z CMS:


159.00
Ilość
- +

PURE POWER
BIOLAB

PURE POWER PURE POWER

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 111 mg/ 1ml 159 zł 159 zł
3 111 mg/ 1ml 154 zł 462 zł
5 111 mg/ 1ml 149 zł 745 zł

PURE POWER 111 mg/ml, 10 ml

PURE POWER to propozycja dla tych, którzy chcą skuteczniej i szybciej zaadoptować swój organizm do wysiłku fizycznego. Preparat wyraźnie podnosi poziom energii, bez skutków ubocznych.  

Karnityna 100mg - Karnityna jest związkiem naturalnie występującym w ludzkim organizmie. Jest wytwarzana z lizyny i metioniny. Karnityna przyspiesza metabolizm tłuszczów, to właśnie dzięki niej kwasy tłuszczowe są transportowane do mitochondriów, wspierając ich utlenianie i późniejszą produkcję energii w postaci ATP.  U osób aktywnych fizycznie wspiera regenerację mięśniową oraz wytrzymałość. Istotną funkcją karnityny jest również detoksykacja i działanie antyoksydacyjne. Karnityna wpływa również na aktywność hormonów, dbając o odpowiednią pracę tarczycy i regulację poziomu testosteronu. Korzystnie działa na układ nerwowy i stosowana jest w leczeniu choroby Alzheimera. L-karnityna stosowana jest szeroko w kuracjach odchudzających i antycellulitowych. Znane jest również z tego, że może obniżać ciśnienie krwi i proces zapalny związany z chorobami serca.

ATP 10mg – ATP to podstawowy nośnik energii w komórkach, który promuje lepszą wydolność organizmu podczas ćwiczeń. ATP magazynuje energię, dzięki czemu może być ona wykorzystywana w procesie oddychania komórkowego.  ATP jest nieustannie wykorzystywany w naszym ciele. Jego poziom jest stale monitorowany, dzięki czemu do organizmu cały czas dopływa energia niezbędna do przeprowadzenia wszystkich funkcji komórkowych. Dodatkowo reguluje przepływ krwi w organizmie, co zapewnia lepsze odżywienie mięśni. Podczas ćwiczeń zapotrzebowanie na ATP wzrasta, a dostarczenie go z zewnątrz może poprawić wydolność organizmu oraz zredukować zmęczenie.

AMP 1mg – AMP - jest naturalnie występującą substancja w herbacie Pouchong.  Stanowi analog 1,3-dimetyloamylaminy (DMAA) i w praktyce jest jego następcą wywołując te same działanie jednak bez typowych dla DMAA skutków ubocznych. Działa silnie pobudzająco, podnosi poziom koncentracji, zwiększa siłę i wydolność sportową, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, oraz co ciekawe, działa antyoksydacyjnie. 

Dawkowanie

Kobiety- ¼- ½ ml dziennie

Mężczyzni- ½ - 1 ml dziennie

 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE