peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYRU58841 
WZÓR Z CMS:


300.00
Ilość
- +

RU58841
ENDOGENIC

RU58841

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 50 mg/ml- 30 ml bottle 300 zł 300 zł
3 50 mg/ml- 30 ml bottle 290 zł 870 zł
5 50 mg/ml- 30 ml bottle 280 zł 1400 zł

RU-58841 to niesteroidowy antyandrogen, który został pierwotnie opracowany w latach 80. przez Roussel Uclaf, francuską firmę farmaceutyczną, od której otrzymał swoją nazwę. Wcześniej był badany przez ProStrakan pod kątem potencjalnego zastosowania jako miejscowego leczenia stanów zależnych od androgenów, w tym trądziku, wypadania włosów i nadmiernego wzrostu włosów.

RU58841 jako specyficzny antagonista receptora androgenowego działa poprzez wiązanie się z receptorem androgenowym w mieszkach włosowych. Dlatego androgeny nie mają szans na związanie i rozpoczęcie reakcji łańcuchowej łysienia androgenowego i rozpoczęcie tzw. procesu miniaturyzacji. Wykazano, że lokalnie przerywa sygnał o utracie włosów, aby można było kontynuować normalny ich wzrost. W trakcie badań wykazano, że: 

- działa poprzez lokalne przywiązanie do receptora AR w mieszku włosowym, tym samym hamując proces tzw. androgenowej miniaturyzacji mieszka włosowego
- przyspiesza prędkość replikacji komórkowej w komórkach macierzy
- silnie konkuruje z dihydrotestosteronem
- zwiększa procent włosów w fazie wzrostu (anagenowej)
- obojętny dla układu hormonalnego
- zwiększa zagęszczenie włosa oraz jego średnicę
- nasila proliferację komórkową zewnętrznych komórek pochewki korzeniowej
- wykazuje większą skuteczność od finasterydu
- hamuje całkowicie negatywny wpływ na mieszki włosowe wszystkich SAA, szczególnie pochodnych DHT 

RU58841 + GHK-CU + melatonina + kofeina – jest autorską znacznie ulepszoną wersją bazowego RU58841. Dzięki dodatkom, które mają potwierdzone działanie w badaniach naukowych jest  to prawdopodobnie najskuteczniejszy preparat hamujący łysienie na rynku!!

Podsumowując:

•    RU58841 + GHK-CU + melatonina + kofeina to bardzo skuteczny preparat, działający miejcowo! 
•    Odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy
•    Odraca skutki uboczne stosowania sterydów anaboliczno-androgennych
•    Skład poparty badaniami, a skuteczność opiniami użytkowników

Dawkowanie

1 ml (pełna objętość pipety) nanosimy 1x dziennie po dokładnym umyciu głowy szamponem z ketokonazolem np. Nizoral, ten czyści mieszki włosowe z nagromadzonego DHT). Ujście pipety prowadzimy blisko skóry głowy, aby preparat nie osadzał się na włosach. Najlepiej pozostaw pianę na głowie na parę minut, aby szampon mógł aktywnie zadziałać. Potem odczekaj kilka minut aż skóra głowy nieco się osuszy. Do 30 min od umycia głowy powinno się nałożyć preparat.

Preparat stosujemy codziennie do momentu, aż włosy przestaną wypadać, następnie zmniejszamy częstotliwość dla podtrzymania efektu np. co 2-3 dni. W przypadku tendencji do łysienia androgenowego, preparat należy stosować cały czas, inaczej wypracowane efekty zanikną po czasie.

Preparat wykazuje skuteczność również w przypadku kobiet zmagających się np. z dominacją androgenową. 

Ze względu na zawartość alkoholu, chronić przed kontaktem z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, opłukać chłodną wodą.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE