peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 SARMSARM STACK 
WZÓR Z CMS:


220.00
Ilość
- +

SARM STACK
PRO- NUTRITION

SARM STACK

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 7,5/ 7,5/ 5 mg/tab- 60 tablets 220 zł 220 zł
3 7,5/ 7,5/ 5 mg/tab- 60 tablets 200 zł 600 zł
5 7,5/ 7,5/ 5 mg/tab- 60 tablets 180 zł 900 zł
10 7,5/ 7,5/ 5 mg/tab- 60 tablets 160 zł 1600 zł

Sarm Stack jest to produkt przeznaczony nie tylko dla sportowców, ale również dla osób trenujących rekreacyjnie, chcących w bezpieczny przyspieszyć swój sylwetkowy progres, jak i parametry sportowe. Jest to połączenie trzech skutecznych SARM-ów – selektywnych modulatorów receptora androgenowego: GW-501516, Ostaryny i LGD-4033. Synergiczne działanie tych substancji pozwala na maksymalizację korzyści przy zminimalizowaniu potencjalnych ich wad. 

Jakie korzyści da nam stosowanie Sarm Stack? 

- Pozwala na przyrost wysokiej jakości masy mięśniowej przy zminimalizowaniu potencjonalnego efektu otłuszczenia się sylwetki
- Znaczna poprawa zdolności wysiłkowych 
- Pozytywny wpływ na układ kostno-stawowy
- Przyspieszona regeneracja
- Poprawa Insulinowrażliwości
- Szereg działań prozdrowotnych 
- Brak hepatotoksyczności 

SARM Stack łączy w sobie trzy różne substancje, których profil działania świetnie się uzupełnia, co pozwala osiągnąć zadowalające efekty w znacznie krótszym czasie. 

LGD-4033 jest selektywnym modulatorem receptora androgenowego, który został stworzony jako potencjalny lek przeciwdziałający degradacji mięśni szkieletowych wskutek starzenia się organizmu oraz przy różnego rodzaju jednostek chorobowych. Ligandrol jest prawdopodobnie najsilniejszym SARM’em na rynku, swoją skutecznością jest porównywany do słabych SAA. Cechuje się wysoko biodostępnością w wersji oralnej, warto również zaznaczyć, iż nie jest hepatotoksyczny. 

Podczas stosowania Sarm Stack bez testosteronu podawanego z zewnątrz, należy zachować ostrożność ze względu na fakt, iż może on powodować supresję wydzielania endogennego testosteronu. 
LGD-4033 wykazuje silne selektywne działanie anaboliczne w obrębie mięśni i kości, wykazuje również silne właściwości w kontekście wzrostu siły, a poprzez zwiększenie mineralizacji kośca, zwiększa również wytrzymałość tkanki kostnej. 

Ligandrol nie ulega aromatyzacji, ani nie 5α reduktazie, co pozwala uniknąć wielu skutków ubocznych związanych z podwyższonym poziomem estradiolu i DHT. 
Okres półtrwania LGD-4033 wynosi ok.24-36h. Oznacza to, iż jego codzienne przyjmowanie powoduje kumulację jego stężenia we krwi. Badania kliniczne z udziałem mężczyzn wykazały, że stosowanie LGD-4033 w dawce 1mg/d powodowało wzrost masy mięśniowej o średnio 1,2kg w trakcie 3 tygodni, przy trzykrotnym wzroście jego stężenia w organizmie. 

Stosowanie LGD może powodować obniżenie poziomu cholesterolu HDL oraz Trójglicerydów, jak również obniża poziom SHBG oraz testosteron całkowity.  Warto wspomnieć, iż Ligandrol powoduje silną supresję wydzielania endogennego testosteronu, więc podczas jego stosowanie zaleca się podawanie testosteronu z zewnątrz. Pomimo selektywnego działania, może oddziaływać na pozostałe receptory androgenowe, co może powodować pewne typowe androgenne skutki uboczne. 

Zalety:

- Działanie antykataboliczne
- Zwiększa masę mięśni i ich siłę
- Zwiększa mineralizację kości
- Brak hepatotoksyczności 

Ostaryna

Ostaryna, znana też jako MK-2866, to związek zaliczany do grupy  SARM (selektywnych modulatorów receptora androgenowego). Jest jednym z najlepiej przebadanych i najbezpieczniejszych środków tego typu, a przez to cieszący się dużą popularnością. Ostaryna została opracowana jako potencjalny lek przeciwdziałający degradacji mięśni szkieletowych wskutek starzenia się organizmu, spadku masy kostnej oraz przy różnego rodzaju jednostkach chorobowych. 

Ostaryna silne i selektywnie pobudza receptory androgenowe wykazując działanie w obrębie tkanki mięśniowej oraz kości przez co wpływa na nasilenie procesów anabolicznych oraz zwiększenie mineralizacji kośćca. MK-2866 nie posiada budowy steroidowej, a więc nie ulega konwersji do DHT i estrogenu, odpowiedzialnych za typowe dla SAA skutki niepożądane. Związek ten w dawkach terapeutycznych nie blokuje osi HPTA. 

Efaktami działania Ostaryny jest zwiększanie siły, wytrzymałości  i masy mięśni oraz gęstości kości w organizmie. Ze względu na to, że przyśpiesza procesy regeneracyjne, skraca czas powrotu do zdrowia po różnego rodzaju kontuzjach. Zwiększenie gęstości kośćca może pomóc przy wszelkiego rodzaju schorzeniach w obrębie tkanki kostnej czy stawów. Ostaryna przyspiesza metabolizm, nasila syntezę kolagenu (poprawią również kondycję skóry), pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu lipidów, zmniejsza poziom cholesterolu nie-HDL i TG w organizmie. Ostaryna poprawia insulinowrażliwość i pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. 

Stosowanie Ostaryny może powodować uczucie zmęczenia bądź nasiloną senność, jak również powodować problemy ze snem.  Pomimo braku hepatotoksyczności, może podnosić enzymy wątrobowe. Możliwe występowanie androgennych skutków ubocznych jak trądzik czy wypadanie włosów. 

Zalety:

- zwiększa siłę i czystą masę mięśni
- poprawia wytrzymałość
- zwiększa gęstość kości i poprawia funkcjonowanie stawów
- przyspiesza regenerację
- poprawia libido
- brak hepatotoksyczności, 
- poprawa insulinowrażliwości 
- pozytywny wpływ na lipidogram
- wspomaga redukcję tkanki tłuszowej
- wysoki profil bezpieczeństwa

Cardarine  znane także jako GW501516 jest selektywnym agonistą receptora aktywowanego przez proliferatory peroksysomów PPARβ/δ. Oferuje on niezrównany wzrost wytrzymałości mięśni a także wsparcie w ich budowaniu, dodatkowo zapewniając wiele benefitów zdrowotnych.
GW501516wykazuje ogromny potencjał w leczeniu zespołu metabolicznego, chorób sercowo-naczyniowych, stanów zapalnych, cukrzycy i otyłości, nawet u gospodarzy karmionych dietą wysokotłuszczową. Cardarine może zwiększać poziom cholesterolu HDL w surowicy, zwiększać rozpad kwasów tłuszczowych w mięśniach szkieletowych, zmniejszać insulinooporność oraz hamować stany zapalne. GW501516 ma zdolność do poprawy homeostazy glukozy u gospodarzy z cukrzycą poprzez aktywację PPARδ. Receptory te są szeroko rozmieszczone są w obrębie całego organizmu. 

Zalety: 

- Selektywny modulator receptorów PPAR β/δ
- Znaczne zwiększenie zdolności wysiłkowych
- Wsparcie układu sercowo-naczyniowego
- Poprawa profilu lipidowowego
- Poprawa insulinowrażliwości i metabolizmu glukozy
-  Redukcja stanów zapalnych
- Przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej
- Działanie neuroprotekcyjne
- Zwiększony przepływ krwi
- Przyspieszenie regeneracji tkanek
- Wsparcie kondycji stawów
- Nie blokuje
- Wysoki profil bezpieczeństwa 

 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE