peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYSermorelin Acetate 
WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

Sermorelin Acetate
Bio- Peptide

Sermorelin Acetate Sermorelin Acetate Sermorelin Acetate

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 100 zł 100 zł
3 5 mg 95 zł 285 zł
5 5 mg 90 zł 450 zł
10 5 mg 85 zł 850 zł

Co to jest Sermorelina Acetate?

Sermorelina Acetate to polipeptyd, który zbudowany jest z pierwszych 29 aminokwasów somatoliberyny i stosowany jest jako czynnik uwalniający somatotropinę w teście oceniającym zdolność komórek przedniego płata przysadki do wytwarzania hormonu wzrostu oraz w leczeniu niedoboru hormon wzrostu u dzieci. Składnik ten wykorzystywany jest także, kiedy utrata masy ciała spowodowana jest chorobą HIV. Sama Sermorelina przyłącza się do receptora dla hormonu uwalniającego somatotropinę i naśladuje naturalną somatoliberynę pod względem jej zdolności do stymulowania wydzielania hormonu wzrostu. W chwili zwiększania IGF-1 jednocześnie zwiększa się metabolizm i następuje wzrost nowych komórek w narządach oraz mięśniach i kościach. Dlatego też Sermorelin określany jest jako antyutleniaczowy peptyd. I pozwala na stosunkowe odwracanie skutków starzenia się u dorosłych. W miarę starzenia się bowiem, hormony wytwarzane przez przysadki przednie są wyczerpane. GHRH może przywrócić GH-RNA do młodzieńczego poziomu, powodując podniesienie poziomu IGF-1.

Jakie skutki ma stosowanie Sermorelina Acetate?

Sermorelin Acetate najczęściej wykorzystywany jest do leczenia, kontroli, zapobiegania i poprawy w przypadku niedoboru hormonu wzrostu. Peptyd zwiększa masę ciała i powoduje zmniejszenie się tkanki tłuszczowej. Zwiększa się nasza siła, poprawia się znacząco regeneracja, lepiej wysypiamy się oraz odpoczywamy. GHRH bezpośrednio sprzyja spoczynkowi snu z powodu długiego snu REM, a zatem niewydolność GHRH powoduje zmniejszenie ilości i intensywności snu REM w spowolnionej fazie, co powoduje zarówno bezsenność, jak i bezsenność. Dodatkowo następuje wzmocnienie pracy serca, poprawie ulega działanie układu immunologicznego i oczywiście zwiększa się produkcja IGF-1. Ma on także zdolność do zwiększenia syntezy białek, promowania wzrostu wszystkich narządów wewnętrznych, z wyjątkiem mózgu oraz promowania i wzrostu glukogenezy wątroby. Sermorelina zwiększa tempo wzrostu dzieci z CRF reagujących na GH, chociaż nie ma istotnego wpływu na przebieg CRF. Ostatecznie terapia sermorelinowa zwiększa objętość hormonu wydzielanego przez stymulowaną gruczoł przysadki, która później przekształca się przez wątrobę w IGF-1. Zwiększona ilość IGF-1 we krwi powoduje wzrost nowych komórek w organach ciała i kości.

Jak stosować Sermorelin Acetate?

Przede wszystkim musimy pamiętać o szczególnym przestrzeganiu dawek, które są bezpieczne dla nas. Zalecana dawka wynosi 0,2-0,3 mcg raz na dobę. Sermorelin wstrzykuje się do tkanki tłuszczowej, podskórnie, stosując bardzo małą igłę podobną do tego, jaką cukrzycę stosuje do wstrzykiwania insuliny. Wstrzykiwania są początkowo przepisywane na każdy dzień i są zmniejszone w miarę upływu terapii.

Czy stosowanie Sermorelin Acetate wiążę się z jakimkolwiek ryzykiem?

Stosowanie Sermorelin Acetate jest bezpieczne pod warunkiem właściwego użytkowania produktu. Same skutki uboczne pojawiają się niezwykle rzadko. W niektórych przypadkach może wystąpić ból głowy, zawroty głowy, nadaktywność, nudności i szczelność w klatce piersiowej. Z tego powodu właśnie podczas stosowania Sermorelin Acetate, powinniśmy powstrzymać się od prowadzenia pojazdu oraz obsługiwania ciężkich maszyn. Lek ten bowiem może prowadzić do obniżenia ciśnienia, a tym samym pojawienia się senności. Nie powinniśmy też w trakcie terapii pić alkoholu. Wzmaga on skutki uboczne związane z sennością. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub niemożności ucieknięcia przed wykonywaniem tych czynności należy przed zastosowaniem preparatu, skontaktować się z lekarzem specjalistą.

Czy możliwe jest złe dawkowanie Sermorelin Acetate?

Możliwe jest przedawkowanie środka, dlatego bez konsultacji z lekarzem nie wolno nam przyjmować większej ilości produktu niż zaleca to producent. Przyjmowanie większej ilości leku nie wpłynie na poprawę objawów, zaś może spowodować zatrucie lub poważne działania niepożądane. Jeśli dojdzie z przyczyn od nas niezależnych do pominięcia dawki leku, to należy ją przyjąć natychmiast po stwierdzeniu tego faktu. Jeżeli jednak od chwili kiedy powinniśmy przyjmować lek, upłynęło zbyt wiele czasu to należy opuścić pominiętą dawkę i kontynuować harmonogram przyjmowania leku. Nie należy przyjmować dodatkowej dawki w celu nadrobienia pominiętej dawki. Jeżeli dane dawkowanie wydaję nam się niewłaściwe, to trzeba skonsultować się z lekarzem w celu omówienia zmian w harmonogramie dawkowania. Gdyby doszło do przedawkowania, to należy udać się na izbę przyjęć w najbliższym szpitalu lub do przychodni. Zabierzmy też ze sobą stosowane leki, opakowania lub etykiety, aby ułatwić lekarzowi w dostarczeniu niezbędnych informacji. Właściwie działanie środka zależy w dużej mierze od tego, w jaki sposób go przechowujemy. Leki należy przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła. Nie należy zamrażać leków, chyba że wymaga tego informacja podana na ulotce. Leki należy przechowywać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Nie należy też wyrzucać leków do toalety lub kanalizacji. Leki wyrzucane w ten sposób mogą zanieczyszczać środowisko.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE