peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYSermorelin Acetate 
WZÓR Z CMS:


90.00
Ilość
- +

Sermorelin Acetate
Generic Peptides

Sermorelin Acetate

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 90 zł 90 zł
3 5 mg 85 zł 255 zł
5 5 mg 80 zł 400 zł
10 5 mg 75 zł 750 zł

Czym jest Sermorelin Acetate- 5mg?

Sermorelin jest strukturalnie obciętym analogiem hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH). Składa się z pierwszych 29 aminokwasów naturalnie występującego neurohormonu wytwarzanego w podwzgórzu. Sermorelin jest najczęściej stosowanym członkiem klasy leków analogowych GHRH. Może znacząco promować syntezę i uwalnianie hormonu wzrostu (GH) z komórek przysadki mózgowej, poprawiając stężenie GH w surowicy, a następnie insulinopodobny czynnik wzrostu 1 (IGF-1) u zwierząt i ludzi. Jest w stanie wpływać na szereg sygnałów hormonalnych, które wpływają na wydzielanie hormonu wzrostu z przedniego płata przysadki, w tym GHRH, somatostatyny i insulinopodobnego czynnika wzrostu (IGF) i innych. Dodatnia i ujemna regulacja hormonu wzrostu odpowiednio przez GHRH i somatostatynę tworzy rytmiczno-okołodobowy wzór wydzielania GH. Zatem modyfikacja zarówno amplitudy impulsu, jak i częstotliwości wydzielania GH wynika z podania Sermoreliny. Po tym, jak sermorelin stymuluje uwalnianie hormonu wzrostu z przysadki mózgowej, zwiększa syntezę IGF-1 w wątrobie i tkankach obwodowych.

Jak działa Sermorelin Acetate- 5mg?

Sermorelina działa na receptor hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRHr) w przysadce mózgowej, regulując aktywność komórkową. GHRHr jest naturalnym receptorem hormonu endogennego, GHRH i sermoreliny. Receptor ten reguluje uwalnianie hormonu wzrostu bezpośrednio przez stymulację i pośrednio przez sprzężenie zwrotne z somatostatyną. Sermorelina łatwo ulega degradacji po dotarciu do krwioobiegu, a jej biologiczny okres półtrwania wynosi około 10-20 minut. Ze względu na biologiczny okres półtrwania i biodostępność Sermoreliny podawanie w celu wzrostu GHD w dzieciństwie musi następować okresowo kilka razy dziennie jako zastrzyki podskórne. Jednak pojedyncze dzienne dawkowanie jest wystarczające do leczenia większości przypadków niewydolności GH u dorosłych. Zgłoszono, że trzy (3) mcg / kg podskórne zastrzyki Sermoreliny symulują naturalnie występujące odpowiedzi uwalniania GH za pośrednictwem GHRH.

Oprócz zwiększonej produkcji i wydzielania GHRH wpływa również na wzorce snu poprzez zwiększenie ilości snu wolnofalowego (SWS) przy jednoczesnym zwiększeniu wydzielania GH związanego ze snem i zmniejszeniu wydzielania kortyzolu.

Aby wywierać wszystkie swoje korzystne działanie, Sermorelin wymaga funkcjonującego przysadki i wielu tkanek obwodowych. Jest to spowodowane uzależnieniem od endogennych receptorów kontrolujących gruczoły i tkanki wydzielające hormony. Dokładniej, funkcjonujące receptory hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRHr) są wymagane na somatotrofach w funkcjonującym przednim przysadce mózgowej. Sermorelin działa na wzrost GHRHr w przysadce mózgowej, regulując aktywność komórek. GHRHr jest naturalnym receptorem endogennego hormonu GHRH, hormonu sygnałowego wytwarzanego przez podwzgórze. Receptor ten wśród wielu innych funkcji kontroluje uwalnianie hormonu wzrostu, głównie poprzez hamowanie aktywności somatostatyny.

Na co zwrócić uwagę przed przyjęciem Sermorelin Acetate- 5mg?

Poinformuj swojego lekarza o wszystkich lekach na receptę i bez recepty, które możesz zastosować, a zwłaszcza o kortykosteroidach i lekach na tarczycę. Ten lek może wpływać na wyniki niektórych badań laboratoryjnych (np. Nieorganiczny fosfor, fosfataza alkaliczna). Upewnij się, że personel laboratorium i lekarze wiedzą, że używasz tego leku. Nie należy rozpoczynać ani przerywać leczenia bez zgody lekarza. Niedoczynność tarczycy: Nieleczona niedoczynność tarczycy może zagrozić odpowiedzi na Sermorelin. Oznaczenia hormonów tarczycy należy wykonać przed rozpoczęciem i podczas terapii. W razie potrzeby należy rozpocząć hormonalną terapię zastępczą tarczycy. Zmiany wewnątrzczaszkowe: Pacjenci z niedoborem GH wtórnym do zmiany śródczaszkowej nie byli badani w badaniach klinicznych; U tych pacjentów leczenie sermoreliną nie jest zalecane. Zachować ostrożność podczas laktacji; nie wiadomo, czy ten lek przenika do mleka matki. Testy laboratoryjne: Poziomy nieorganicznego fosforu, fosfatazy alkalicznej, GH i IGF-I mogą wzrosnąć w wyniku zastosowania terapeutycznego. Kortykosteroidy: Glukokortykoidy mogą hamować odpowiedź na Sermorelin. Kontrolowane badania nie wykazały interakcji Sermoreliny z lekami powszechnie stosowanymi w leczeniu rutynowych problemów / chorób u dzieci. Jednak nie przeprowadzono formalnych badań interakcji leków.

Czy stosowanie Sermorelin Acetate- 5mg może powodować występowanie efektów ubocznych?

Zadzwoń do lekarza po poradę medyczną, jeśli w miejscu wstrzyknięcia wystąpi ból / obrzęk / zaczerwienienie (występujące u około 16% pacjentów). Innymi możliwymi, ale rzadziej występującymi działaniami niepożądanymi rhGH (nie Sermorelina) są choroby górnych dróg oddechowych, wrażliwość nerwów, bezsenność, depresja, nudności, niedoczynność tarczycy ból w klatce piersiowej, ginekomastia, ból głowy, zaczerwienienie twarzy, dysfagia, zawroty głowy, nadpobudliwość, senność, pokrzywka i ból kości. Natychmiast skontaktuj się z lekarzem, jeśli masz problemy z przełykaniem, wymiotami i uciskaniem w klatce piersiowej.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE