peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYSNAP-8 
WZÓR Z CMS:


119.00
Ilość
- +

SNAP-8
BIOLAB

SNAP-8

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 20 mg 119 zł 119 zł
3 20 mg 114 zł 342 zł
5 20 mg 109 zł 545 zł

SNAP-8, znany również jako Acetyl Octapeptide-3, poprawia strukturę skóry i zmniejsza efekty zmarszczek spowodowanych skurczem mięśni twarzy. SNAP-8 to stosunkowo nowy następca Argireliny, neuropeptydu hamującego skurcze mięśni (oba peptydy różnią się długością łańcucha peptydowego). Jego skuteczność ocenia się na 30% większą aniżeli Argireliny, choć ta już dawała zadowalające rezultaty w kontekście redukcji zmarszczek. Istnieją dowody wskazujące, że dodatkowe dwa peptydy zawarte w SNAP-8 wzmacniają przeciwstarzeniowe działanie związku. Podobnie jak inne formy zapobiegania zmarszczkom, takie jak botoks, SNAP-8 hamuje skurcze mięśni kontrolujących mimikę twarzy, takich jak czoło i okolice oczu. SNAP-8 ma tendencję do konkurowania z białkami SNAP o receptor w kompleksie SNARE w celu przyspieszenia uwalniania neuroprzekaźników powodujących skurcz mięśni. Kiedy receptor na kompleksie SNARE jest zagrożony, kompleks nie jest w stanie skutecznie uwalniać neuroprzekaźników, co zapobiega mimowolnym i dobrowolnym skurczom mięśni. Co w efekcie powoduje wygładzenie skóry oraz spłycenie zmarszczek.
Snap-8 jest również bezpieczniejszy niż toksyna botulinowa, potocznie znana jako botoks. Używając roztworu wykonanego z w.w. toksyny, która jest wstrzykiwana w różne obszary twarzy,  niosła za sobą ryzyko zatrucia organizmu czy nawet trwałych uszkodzeń. Botoks w celu zmniejszenia pojawiania się i pogłębiania zmarszczek, działa poprzez paraliżowanie mięśni. SNAP-8 naśladuje neurotoksyny botulinowe bez wywierania skutków neurotoksycznych. SNAP-8 to nowa alternatywa dla botoksu, która utrudnia ruch mięśni. SNAP-8 to mniej inwazyjna metoda do stosowania miejscowego, która zapobiega również tworzeniu się nowych zmarszczek i uważa się, że stymuluje produkcję kolagenu. 
Jeśli wypróbowałeś/aś już wiele produktów przeciwzmarszczokowych/przeciwstarzeniowych i nadal nie widzisz efektów, bądź nie jesteś nich zadowolony, wypróbuj Snap-8.

Dawkowanie:

Największym plusem jest jego forma. Gotowy roztwór mieszamy z kremem i nakładamy na twarz 2 razy dziennie. Pierwsze efekty nawilżenia i lepszego odżywienia skóry są widoczne już po kilku dniach stosowania, z kolei najbardziej pożądane efekty - czyli redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry - po około miesiącu.
Kluczową rolę odgrywa tutaj systematyka. Dostajemy gotowe narzędzie do bezpiecznego i potwierdzonego w badaniach odmłodzenia naszej skóry, jedyne co musimy zrobić, to pamiętać o jego stosowani
Własny krem z roztworem SNAP-8

Roztwór:

Do fiolki z SNAP-8 20mg dodajemy strzykawką 1ml wody oczyszczonej. Delikatnie mieszamy. Następnie otrzymany roztwór dodajemy do 39ml wody oczyszczonej w przygotowanym, drugim naczyniu. Mieszamy delikatnymi ruchami dłoni, nie wstrząsamy mocno. Otrzymujemy gotowy roztwór 0,5%. Jeśli chcemy otrzymać inne stężenie, ilość rozpuszczalnika należy zmniejszy bądź zwiększyć w zależności od potrzeb.

Krem:

Do wybranego kremu dodajemy strzykawką 1ml roztworu SNAP-8 na każde 9ml kremu. Otrzymujemy w ten sposób krem z 5% zawartością roztworu SNAP-8

OSTATNIO PRZEGLĄDANE