peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 SARMSR 9011 
WZÓR Z CMS:


250.00
Ilość
- +

SR 9011
INTENSE LAB

SR 9011

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 90 capsules x 10 mg 250 zł 250 zł
3 90 capsules x 10 mg 245 zł 735 zł
5 90 capsules x 10 mg 240 zł 1200 zł

SR 9011 następca SR 9009 , w porównaniu do swojego starszego brata, wykazuje znacznie dłuższy okres półtrwania, wyższą siłę działania w stosunku mg do mg oraz nie wpływa tak negatywnie na sen, jak SR 9009 potrafił to robić. Potocznie nazywany ‘’mimetykiem wysiłku fizycznego ’’ jest wybiórczym agonistą receptorów jądrowych alfa i beta wykazując silnie działanie modulujące rytm dobowy.  Aktywacja receptorów REV-ERB powoduje pobudzenie organizmu, pozwala na szybsze zmniejszenie zatłuszczenia oraz ogranicza odkładanie się tkanki tłuszczowej de novo, obniża parametry lipodogramu, zmniejsza poziom trójglicerydów oraz optymalizuje poziom glukozy. W sposób znaczący powoduje wzrost wytrzymałości mięśniowej, wraz z korzystnymi zmianami w obrębie mięśni. Ponadto SR 9011 redukuje ilość stanów zapalnych, poprawia samopoczucie, zapobiega senności w ciągu dnia, a nawet może wspierać organizm w walce z nowotworami, a także zapobiegać osteoporozie. 

Szczególnie wysoką koncentrację receptorów REV-ERB naukowcy odnaleźli w mózgu, wątrobie, mięśniach oraz tkance tłuszczowej, jednak nie są to jedyne miejsce, gdzie są one zlokalizowane, stąd SR9011 może oddziaływać w tak zróżnicowany sposób, przynosząc użytkownikom tak wiele różnych korzyści. Aktywacja receptorów zlokalizowanych w mózgu powoduje zwiększenie czasu czuwania, a w przypadku zwierząt laboratoryjnych, również zmianą rytmu behawioralnego. Stymulacja REV-ERBα obecnych w obrębie tkanki mięśniowej podnosi ogólną liczbę mitochondriów, jak również zwiększa zużycie przez mięśnie tlenu, kwasów tłuszczowych i glukozy. Z kolei receptory pobudzane w wątrobie ograniczają zachodzącą tam cholesterologenezę, a ponadto regulują resyntezę glukozy z glikogenu. SR-9011 wykazuje także zdolność do aktywacji receptorów znajdujących się w tkance kostnej, co skutkuje zmniejszeniem ilości osteoklastów oraz obniżeniem resorpcji wapnia z kości.

W badaniach na gryzoniach wykazano również, że SR-9011 jest w stanie likwidować komórki nowotworowe. Mechanizm tego działania obejmuje ingerencję w metabolizm komórek nowotworowych, aktywację ich apoptozy oraz modulację licznych czynniki onkogennych (HRAS, BRAF oraz PIK3CA).

Podsumowując, jakie korzyści zapewni nam SR 9011: 

•    Regulacja rytmu dobowego, poprawa czuwania oraz lepszy sen
•    Regulacja wydatkowania energii na poziomie komórkowym (agonista białek REV-ERBa)
•    Podnosi zdolności kognitywne i nastrój
•    Reguluje metabolizm lipidów oraz reguluje poziom glukozy
•    Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz zapobiega ‘’otłuszczaniu się’’
•    Stymuluje tworzenie nowych mitochondriów komórkowych
•    Znacznie podnosi wydolność (do 50% w badaniach na myszach)
•    Potencjalne działanie antynowotworowe
•    Działanie przeciwlękowe
•    Nie blokuje osi HPTA

Dawkowanie: 

Sr9011 najlepiej stosować do 20mg dziennie. Przykładowo 1 kaps rano, druga po południu. Warto zacząć od 1 kaps dziennie w celu sprawdzenia tolerancji.  Nie należy przekraczać dawki 20mg.

Warto wspomnieć, iż w zależności od celu, SR 9011 będzie wykazywać synergistyczne działanie z takimi środkami jak: 

GW-501516, GW-0742, AICAR – w celu zwiększenia wytrzymałości

GW-501516, GW-0742, Johimbina, HGH fragment 176-191, AOD9604 – w celu przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej 

Modafinil, Adrafinil, Armodafinil, Adaptogeny, Nootropy - w celu poprawy regulacji rytmu dobowego, nastroju, poziomu skupienia 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE