peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 SUPLEMENTYSYNEFRYNA  
WZÓR Z CMS:


59.00
Ilość
- +

SYNEFRYNA
BIOLAB

SYNEFRYNA

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 60 capsules x 25 mg 59 zł 59 zł
3 60 capsules x 25 mg 54 zł 162 zł
5 60 capsules x 25 mg 49 zł 245 zł

Synefryna jest naturalnym alkaloidem, który występuje w wielu roślinach, w tym w gorzkich pomarańczach, grejpfrutach i mandarynkach. Sportowcy i entuzjaści wszelkiej aktywności fizycznej często wykorzystują synefrynę podczas długotrwałych treningów w celu zmniejszenia zmęczenia. Dzięki temu mogą ćwiczyć dłużej i z większą intensywnością.

Synefryna jest stymulantem, który działa poprzez pobudzanie układu adrenergicznego. Układ adrenergiczny jest odpowiedzialny za szereg fizjologicznych zmian, takich jak zwiększenie tętna, oddechu i ciśnienia krwi. Synefryna może również zwiększyć poziom energii i termogenezę, czyli wytwarzanie ciepła przez organizm. Może być pomocna w walce z przeziębieniem, ponieważ zwiększa krążenie krwi, potliwość i rozszerza oskrzela. Może również pomóc w zwalczaniu niestrawności i obkurczeniu śluzówki nosa.

Synefryna jest selektywnym stymulantem receptorów beta-3. Oznacza to, że działa tylko na określone receptory w organizmie, nie powodując skutków ubocznych, które mogą wystąpić w przypadku działania na inne receptory, tak więc przy jej stosowaniu nie doświadczymy skutków ubocznych 

Korzyści ze stosowania synefryny

•    Wzrost temperatury ciała
•    Nasilenie lipolizy
•    Wzrost spoczynkowego metabolizmu bez wzrostu ciśnienia tętniczego krwi
•    Redukcja apetytu
•    Znosi uczucie zmęczenia 
•    Podniesienie poziomu energii 

Dawkowanie

1-2 kapsułki dziennie- przed treningiem lub rano. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Przeciwwskazania

Synefryna nie jest odpowiednia dla wszystkich osób. Nie powinna być stosowana przez osoby z nadciśnieniem tętniczym, chorobami serca, cukrzycą, chorobami nerek lub wątroby, a także kobiety w ciąży lub karmiące piersią.
Ogólnie rzecz biorąc, synefryna jest bezpieczną i skuteczną substancją, która może być stosowana do wspomagania odchudzania. 

Działania niepożądane

Skutki uboczne mogą wystąpić po długotrwałym stosowaniu środka i poprzez przekroczenie zalecanej dawki stosowania suplementu. Po przekroczeniu dawki zalecanej mogą wystąpić skutki uboczne, takie jak: intensywny wzrost ciśnienia krwi, przyśpieszona akcja serca, czego skutkiem może być np. arytmia. Innymi niepożądanymi reakcjami organizmu są również: uzależnienie, bóle głowy i wahania nastroju.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE