peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYTB- 500 
WZÓR Z CMS:


135.00
Ilość
- +

TB- 500
Alpha Peptide

TB- 500

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 135 zł 135 zł
3 10 mg 125 zł 375 zł
5 10 mg 115 zł 575 zł
10 10 mg 105 zł 1050 zł

Co to jest TB 500?

TB-500 jest syntetycznym peptydem naturalnie występującego białka, obecnego w niemal wszystkich komórkach ludzkich i ssaków, znanego jako tymozyna beta 4. TB 500 ma korzystny wpływ na gojenie się ran, regenerację po urazach i stany zapalne. Badania wykazały, że TB 500 wpływa na rozwój komórek krwi i naczyń krwionośnych, różnicowanie i migrację komórek. Zdolność gojenia wynika w dużej mierze z regulacji przez peptyd aktyny, białka budulcowego komórki niezbędnego do gojenia się i naprawy ran. TB 500 jest wytwarzany w grasicy i występuje w dużych stężeniach w płynach z ran. Badania pokazują, że ma właściwości gojące rany, a także leczące i naprawcze skóry, rogówki i serca. TB 500 jest naturalnie występującym peptydem, który występuje również w dużych stężeniach w płytkach krwi. TB 500 odgrywa ważną rolę w ochronie, regeneracji i przebudowie uszkodzonych tkanek. TB 500, syntetycznie wykonana wersja TB4, ułatwia gojenie i regenerację, pomagając budować nowe naczynia krwionośne, włókna tkanki mięśniowej, komórki krwi i ułatwiając migrację komórek.

Jak działa TB 500?

TB-500 jest syntetyczną wersją tymozyny beta 4, peptydu białkowego występującego naturalnie w organizmach zwierząt i ludzi. Wstępnie TB 500 był stosowany przez  lekarzy weterynarii. Także dziś jest stosowany, aby wspomóc leczenie po kontuzji i skrócić czas regeneracji zwierząt. Badania koni z tymozyną rozpoczęto w latach 60. Dr Allan Goldstein stworzył tymozynę alfa 1, aby zwiększyć aktywność komórek odpornościowych, a następnie tymozynę beta 4 lub TB 500, w celu przyspieszenia gojenia i naprawy ran. Wykazano, że TB 500 znaczące zmniejsza stan zapalny i hamuje oraz zmniejsza zrosty po urazie. W 1974 roku po raz pierwszy TB 500 zastosowano w przypadku człowieka. Od tego czasu coraz więcej sportowców stosuje tymozynę z powodów - zmniejszenia stanu zapalnego i przyspieszenia powrotu do zdrowia.

Jakie korzyści daję TB 500?

TB 500 pomaga w regeneracji poprzez zwiększenie ilości aktyny. Poprzez podwyższenie poziomu tego białka komórkowego TB 500 jest w stanie wzmocnić pozytywne działanie aktyny. Aktyna pomaga promować migrację i proliferację komórek. W rezultacie powstają nowe naczynia krwionośne i organizm jest w stanie regulować stan zapalny, aby zoptymalizować gojenie i regenerację. Ponadto TB 500 może przemieszczać się w organizmie na duże odległości ze względu na swoją unikalną strukturę molekularną. Dlatego efekty ogólnoustrojowe pomagają w leczenie miejscowych urazów, w tym w zmniejszeniu stanu zapalnego. Efektem ubocznym jest odrastanie i ciemnienie włosów.
Regulacja w górę aktyny umożliwia TB500 promowanie gojenia, wzrostu komórek, migracji komórek i proliferacji komórek. To nie tylko pomaga w budowaniu nowych naczyń krwionośnych, ale także wzmacnia model „dobrego” zapalenia, które jest bezpośrednio skorelowane z szybszym gojeniem się ran.

Ze względu na swoją strukturę molekularną i niską masę cząsteczkową TB-500 jest bardzo wszechstronny, mobilny. Oznacza to, że gdy atakuje obszary uszkodzone, TB-500 ma zdolność krążenia po ciele i „odnajdywania” tych obszarów urazu w celu wzmocnienia procesu gojenia lub wzrostu. Wielu użytkowników zauważyło również dodatkowe korzyści w postaci poprawy elastyczności, zmniejszenia stanu zapalnego ścięgien. Obecnie prowadzone są również badania nad zdolnością TB-500 do leczenia uszkodzonej tkanki serca, w tym „serca sportowca”, zwanego też przerostem komór. Podsumowując

• Wspomaga szybkie gojenie się ran powierzchniowych pozostawiając niewielkie blizny.
• Leczy na poziomie komórkowym, komórki macierzyste są głównym składnikiem gojenia ran i regeneracji narządów ciała.
• Wspomaga regenerację naczyń krwionośnych.
• Zmniejsza stany zapalne stawów.
• Zwiększa poziom wytrzymałości.
• Poprawiona elastyczność.
• Wspomaga regenerację powolnie gojących się urazów, np. Tkanki łącznej, tj. Ścięgien i więzadeł.
• Przyspiesza regeneracji urazów mięśni.

Jak stosować TB-500?

TB500 występuje w postaci liofilizowanego (liofilizowanego) proszku, który należy odtworzyć za pomocą bakteriostatycznego chlorku sodu 0,9%. Dawki mogą wynosić od 5 mg do 20 mg na tydzień przez wstrzyknięcia, podzielone na 2-3 wstrzyknięcia na tydzień. Następnie po pierwszych 1-2 tygodniach obniża się ją do dawki podtrzymującej około 1/2 pierwotnej dawki tygodniowej, a następnie podaje się ją raz w tygodniu. Kroki mieszania TB-500:

• Zdejmij pokrywki zarówno z wody bakteriostatycznej, jak i pojemników TB-500.
• Przetrzyj wacikiem nasączonym alkoholem gumowy korek pojemnika TB-500 i górną część fiolki z wodą bakteriostatyczną i pozostaw do wyschnięcia na powietrzu.
• Napełnij strzykawkę insulinową wodą bakteriostatyczną i powoli i ostrożnie wstrzyknij strzykawkę wody do butelki 5 mg TB-500 - uważając, aby rozpylać wodę raczej na boki pojemnika niż bezpośrednio na proszek. Jeśli zrobisz to trzy razy, prawie napełnisz butelkę 5 mg TB-500.
• Twój TB-500 jest teraz odtworzony. Możesz go przechowywać w lodówce lub zamrażarce, aby zachować go do czasu, gdy będziesz gotowy do użycia.
• Nie pozwól, aby zmieszany TB-500 był przetrzymywany w temperaturze pokojowej lub w świetle, bo się zepsuje. Aby zapewnić najwyższą jakość produktu, należy przechowywać go z dala od bezpośredniego światła oraz w niskiej temperaturze.
Podczas pobierania TB-500 do strzykawek do wstrzykiwań, należy powoli odwracać butelkę do góry dnem i płynnie i powoli wciągać płyn do strzykawki. Podczas wstrzyknięcia rób to również płynnym, powolnym ruchem. Peptydy są delikatne, a zbyt intensywne mieszanie i przepychanie pojemnika może uszkodzić lub zmniejszyć skuteczność produktu.

Jak wstrzyknąć TB-500?

TB-500 można podawać we wstrzyknięciach podskórnych, domięśniowych lub dożylnych.
Przed użyciem strzykawki, użyj świeżego wacika nasączonego alkoholem, aby wyczyścić gumowy korek butelki TB-500 i miejsce wstrzyknięcia. Pozwoli to zminimalizować ryzyko przedostania się bakterii i zanieczyszczeń.
Wstrzyknięcia podskórne - wystarczy uszczypnąć obszar skóry i przebić igłę. Wskazówka: należy wykonać wstrzyknięcie w obszar ciała w pobliżu miejsca rzeczywistego urazu.
Wstrzyknięcia domięśniowe - są trudniejsze niż wstrzyknięcia podskórne, ponieważ zamiast po prostu wbić igłę pod skórę, należy ją „wbić” w mięsień jak najbliżej miejsca bólu lub urazu.
Wstrzyknięcie dożylne - igłę wprowadza się bezpośrednio do żyły, zwykle w nadgarstek, łokieć lub grzbiet dłoni.
Po wstrzyknięciu TB-500, masuj miejsce wstrzyknięcia przez około minutę, aby pomóc we wniknięciu TB-500 w tkanki i poprawić wchłanianie i skuteczność.

Jakie są skutki uboczne TB 500?

Istnieje wiele pozytywnych efektów związanych ze stosowaniem Tb500, w tym przyspieszony powrót do zdrowia, zmniejszenie stanu zapalnego i poprawiona elastyczność. Peptyd działa bardzo skutecznie, pomagając w powolnym gojeniu się urazów tkanki łącznej. Z raportów użytkowników wynika, że TB 500 nie wywołuje poważnych efektów ubocznych.
Większość peptydów generalnie może powodować zawroty głowy lub mdłości po wstrzyknięciu. Wśród wielu innych peptydów przeważają również objawy grypopodobne. Jednak częstość występowania tych negatywnych skutków ubocznych występujących przy podawaniu TB500 jest bardzo mała, jeśli w ogóle. TB 500 wydaje się bardzo dobrze tolerowanym przez użytkowników peptydem.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE