peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYTB- 500 
WZÓR Z CMS:


135.00
Ilość
- +

TB- 500
Excelsior Peptides

TB- 500

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 135 zł 135 zł
3 10 mg 125 zł 375 zł
5 10 mg 115 zł 575 zł
10 10 mg 105 zł 1050 zł

TB- 500

Szybsze gojenie ran i urazów oraz ogólna poprawa odporności organizmu to marzenie każdego sportowca i kulturysty. To dla nich właśnie powstał TB- 500- 10 mg.

Czym jest TB- 500?

TB-500 jest syntetycznym peptydem bardzo podobnym pod względem budowy i funkcji do tymozyny Beta-4, która jest naturalnym białkiem regeneracyjnym. Tymozyna beta 4 odgrywa rolę w regulacji polimeryzacji aktyny. Bierze również udział w proliferacji, migracji i różnicowaniu komórek. Wykazano również, że TB-500 poprawia naprawę tkanek i chroni przed obrażeniami.

Jak działa TB- 500?

Badania wykazały, że TB-500 znacznie poprawia czas gojenia i regeneracji obrażeń mięśni, ścięgien, więzadeł, stawów i kości. Zmniejsza również stan zapalny i poprawia elastyczność, szczególnie w tkankach łącznych. TB-500 zasadniczo reguluje proces, w którym aktyna buduje komórki w ciele. Aktyna jest białkiem, które odgrywa ogromną rolę w tworzeniu komórek mięśniowych i współpracuje z miozyną w celu budowy metabolizmu i poprawy ruchu. Aktyna bierze udział w tworzeniu i działaniu większości komórek twojego ciała. Silna kombinacja tych peptydów ma zdolność do promowania pozytywnego wzrostu komórek, przyspieszenia procesu gojenia oraz wspierania migracji i proliferacji komórek. Przekłada się to na gromadzenie dobrego stanu zapalnego, który faktycznie pomaga w szybszym gojeniu. TB-500 jest bardzo aktywnym białkiem, które może przemieszczać się w krwioobiegu szybciej niż większość innych białek. Jest tak, ponieważ ma niską masę cząsteczkową i unikalną strukturę molekularną, co czyni go bardzo wszechstronnym. Jest to część tego, co czyni go tak skutecznym w walce z konkretnymi obrażeniami, zarówno ostrymi, jak i przewlekłymi. Oczywiście ma też dodatkowe zalety, takie jak zmniejszenie stanu zapalnego, lepsza elastyczność, a nawet lepszy wzrost włosów.

Jaki korzyści są z zastosowania TB- 500?

Mówi się również, że TB-500 może pomóc wyleczyć powszechną kontuzję zwaną „sercem sportowca”, która jak sama nazwa wskazuje, dotyka wielu sportowców. Ten rodzaj aktywności na wysokim poziomie, przez który przechodzą sportowcy, może bardzo obciążać serce. Jednak nadal trwają badania, aby w pełni ustalić wpływ TB-500 na przerost komory, co jest innym określeniem uszkodzonej tkanki serca. Niektóre z oferowanych korzyści obejmują:

- pomaga zregenerować komórki krwi
- zmniejsza zapalenie stawów
- pomaga leczyć rany szybciej niż zwykle, zmniejszając ból i bliznowacenie tkanek
- działa na poziomie komórkowym w celu regeneracji narządów i leczenia ran
- poprawia wytrzymałość, wpływając na poziomy wytrzymałości

Jak stosować TB- 500?

U ludzi TB-500 przyjmuje się w postaci zastrzyków i stosuje się go do szybkiego gojenia ran i urazów, po których wyzdrowienie zajęłoby miesiące. Możesz użyć zastrzyków dożylnych, domięśniowych lub podskórnych, aby dostarczyć TB-500 do krwioobiegu. Upewnij się, że wcześniej wytarłeś gumowy korek i obszar, który zamierzasz wstrzyknąć wacikiem nasączonym alkoholem, aby zminimalizować zanieczyszczenie i infekcję bakteryjną.

Dożylne wstrzyknięcie: Ta metoda polega na wprowadzeniu igły do żyły. Może to być dość bolesne, ponieważ ukierunkowane żyły znajdują się w obszarach o wrażliwej skórze, takich jak tył dłoni, łokieć lub nadgarstek.

Iniekcja domięśniowa: Polega na przekłuciu skóry zastrzykiem w miejsce urazu.

Podskórne wstrzyknięcie: Jest to najprostsza i najmniej bolesna opcja spośród wszystkich trzech. Aby uzyskać najlepsze wyniki, staraj się celować w obszar możliwie najbliższy kontuzji.

Świetnym sposobem na skuteczniejsze wprowadzenie substancji do układu jest masaż obszaru po wstrzyknięciu. Pomoże to przyspieszyć wchłanianie i zwiększy skuteczność peptydu.

Jaka jest zalecana dawka TB- 500?

Zalecana dawka TB-500 wynosi od 4 do 10 miligramów przyjmowanych dwa razy w tygodniu. Jest to dawka początkowa, którą należy przyjmować przez pierwsze 4–6 tygodni, aby przyzwyczaić się do działania środka. Następnie możesz wziąć połowę tej kwoty raz w tygodniu. Później będziesz musiał go przyjmować tylko raz w miesiącu. Ten ostatni etap protokołu można wykonać podczas sezonu treningowego, a nawet podczas przygotowań do zawodów. Pomoże to w szybszym wyzdrowieniu i pomoże uniknąć obrażeń, gdy przekroczysz granice swojego ciała.

Należy tutaj zauważyć, że opisany powyżej protokół dawkowania jest najczęściej stosowanym, ale niekoniecznie zalecanym zaleceniem dawkowania. Obecnie nie ma protokołu dotyczącego dawkowania, a dostępne informacje oparte są na obserwacjach dotychczasowych działań u osób uczestniczących w treningu sportowym. Eksperci zalecają oparcie protokołu dawkowania TB-500 i ogólnej długości terapii na unikalnych potrzebach danej osoby

Czy TB- 500 mg ma jakieś skutki uboczne?

Jak każdy środek medyczny także TB- 500- 10 mg może powodować powstawanie skutków ubocznych, są one jednak rzadkie i krótkotrwałe. Lekarze zaobserwowali wyższy poziom tymozyny u pacjentów z rakiem niż u osób zdrowych, co wywołało pogłoski o roli TB-500 w zwiększaniu wzrostu komórek rakowych. Ale dalsze badania wykazały, że obecność tymozyny Beta-4 zwiększyła produkcję białych krwinek. Właśnie dlatego pojawia się w obszarach z komórkami rakowymi i faktycznie poprawia odpowiedź immunologiczną organizmu. Prawdziwym najczęstszym skutkiem ubocznym obserwowanym przez sportowców i kulturystów stosujących ten peptyd jest zmęczenie. Inni twierdzą, że odczuwa się zawroty głowy natychmiast po wstrzyknięciu, ale uczucie trwa tylko kilka minut, zanim wszystko wróci do normy.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE