peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYTB- 500 
WZÓR Z CMS:


130.00
Ilość
- +

TB- 500
Imperial Life Science

TB- 500

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 130 zł 130 zł
3 5 mg 125 zł 375 zł
5 5 mg 120 zł 600 zł
10 5 mg 115 zł 1150 zł

TB- 500

TB-500 to nowoczesny peptyd, który jest szeroko rozpowszechniony wśród kulturystów oraz sportowców.

Czym jest TB-500?

Tymozyna Beta-4 jest białkiem, które składa się z 43 aminokwasów i jest kodowane przez gen TMSB4X w ludzkim ciele. Badania wykazały, że jeśli peptyd tymozyny beta-4 może zostać użyty po zawale serca, może reaktywować komórki progenitorowe serca w celu naprawy uszkodzonej tkanki serca. Tymozyna beta-4 jest bardzo dużą cząsteczką. W rzeczywistości jest tak duży, że nie mieści się całkowicie w receptorze. Różne sekcje cząsteczki mają różne aktywności. TB-500 jest częścią hormonu beta-4 tymozyny, który promuje najbardziej przydatne efekty (ogólne gojenie, naprawa, nowe komórki krwi i mięśni). W zastosowaniach medycznych bardziej praktyczne jest stosowanie TB-500 zamiast całego białka tymozyny Beta-4.

Jak działa TB-500 i jakie mamy z niego korzyści?

Jednym z kluczowych mechanizmów działania TB-500 jest jego zdolność do regulowania białka budującego komórki - aktyny. Z tysięcy białek obecnych w ludzkich komórkach aktywna stanowi około 10% całości. Jest zatem istotnym składnikiem struktury i ruchu komórki. Wykazano, że TB-500 poprawia gojenie, regenerację treningu i ochronę przed kontuzjami u wydajnych zwierząt. Ma identyczną budowę i funkcję jak tymozyna Beta-4, która została opisana w badaniach jako naturalnie występujący, regeneracyjny peptyd, który występuje w prawie wszystkich tkankach i typach komórek. Co najważniejsze, tymozyna Beta-4 wraz z jej chemicznie zsyntetyzowanym odpowiednikiem okazały się skuteczne w szeregu zastosowań klinicznych. TB-500 usprawnia naprawę tkanek. Badania wykazały, że znacznie poprawia gojenie się urazów mięśni, ścięgien, więzadeł, stawów i kości. Zmniejsza także stan zapalny oraz poprawia i utrzymuje elastyczność, szczególnie w tkankach łącznych.

I ma działanie ogólnoustrojowe, działa leczniczo i chroni tkankę mięśniowo-szkieletową w całym ciele. Wpływ TB-500 zależy od dawki i zwykle staje się zauważalny w ciągu kilku dni. Dla niektórych osób może to potrwać do 4 tygodni. Poszczególne osoby mogą reagować na terapię w różny sposób, jednak niektóre efekty są na ogół obserwowane przez większość ludzi.

Korzyści ze zastosowania TB-500:

- szybsze gojenie się ran
- skrócony czas powrotu do zdrowia
- przyrost mięśni i siły
- naprawa i regeneracja tkanek
- zwiększona elastyczność
- ochrona przed zranieniem
- zmniejszenie stanu zapalnego
- różnicowanie komórek śródbłonka (naczyń krwionośnych i limfatycznych)
- wzrost nowych komórek krwi
- migracja keratynocytów
- odkładanie kolagenu
- zmniejsza stan zapalny w różnych typach tkanek
- zmniejszone zapalenie stawów
- zwiększyć wzrost mięśni
- wzrost wytrzymałości i siły
- rozluźniony skurcz mięśni i poprawione napięcie mięśni
- gojenie się wrzodów i zmian chorobowych (w tym wrzodów żołądka i jelit)
- zwiększona wymiana substancji między komórkami
- zapobiega powstawaniu zrostów i pasm włóknistych w mięśniach, ścięgnach i wiązadłach
- wspomaga wzrost włosów
- chroni i przywraca neurony po uszkodzeniu mózgu

Jak to działa?

TB-500 działa poprzez zwiększenie angiogenezy (tworzenie naczyń krwionośnych) wokół uszkodzonej tkanki. Ponadto reguluje w górę aktynę, niezbędne białko komórkowe, które ma kluczowe znaczenie dla skurczu mięśni, mobilności komórek i przekazywania sygnałów między komórkami. Zwiększenie poziomu tymozyny β4 MicroRNA-146a promuje różnicowanie oligodendrocytów i supresję szlaku prozapalnego podobnego do Toll. TB-500 dodatkowo zwiększa różnicowanie komórek macierzystych, mobilność komórek i zwiększa przeżycie komórek. Wszystko to oznacza lepszą wydajność, sprawność i zdrowie.

Główna funkcjonalność TB-500 zależy od zdolności do dodatniej regulacji białek budujących komórki, takich jak aktyna, która jest białkiem, które tworzy (wraz z miozyną) kurczliwe włókna komórek mięśniowych, a także bierze udział w ruchu i metabolizmie w wielu innych rodzajach komórek. Zwiększenie aktywności aktyny pozwala TB500 promować gojenie, wzrost komórek, migrację komórek i proliferację komórek. To nie tylko pomaga budować nowe ścieżki naczyń krwionośnych, ale także reguluje w górę rodzaj „dobrego” stanu zapalnego, który jest bezpośrednio skorelowany z szybszym gojeniem się ran.

Ze względu na swoją strukturę molekularną i niską masę cząsteczkową TB-500 jest bardzo wszechstronny, mobilny i ma zdolność pokonywania dużych odległości przez tkanki. Oznacza to, że atakując obszary zranienia (przewlekłe lub ostre), TB-500 ma zdolność krążenia w ciele i „znajdowania” tych obszarów obrażeń w celu usprawnienia procesu gojenia lub wzrostu. Wielu użytkowników zauważyło także dodatkowe korzyści związane z poprawą elastyczności, zmniejszeniem stanu zapalnego ścięgien, ponownym wzrostem utraconych włosów i przyciemnieniem siwych włosów.

Jak stosować TB -500?

Dawkowanie zależy od celu i ciężkości leczonego urazu / uszkodzenia. Ludzie zazwyczaj używają od 4 do 8 mg TB500 na tydzień podczas początkowego (ładowania) okresu od 4 do 6 tygodni. Następnie niektórzy decydują się na utrzymanie efektów przy niskiej dawce 2 do 6 mg raz na 2 tygodnie. Efekty TB-500 ustępują w ciągu 2-3 tygodni od wstrzyknięcia.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE