peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYTB- 500 
WZÓR Z CMS:


175.00
Ilość
- +

TB- 500
Nouveaux

TB- 500 TB- 500

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 175 zł 175 zł
2 10 mg 170 zł 340 zł
3 10 mg 165 zł 495 zł
4 10 mg 160 zł 640 zł
5 10 mg 155 zł 775 zł

TB-500- Nouveaux- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

Opis

TB-500 (tymozyna beta-4) jest naturalnie występującym peptydem obecnym w prawie wszystkich komórkach zwierzęcych i ludzkich. TB-500 to syntetyczny peptyd, który odgrywa kluczową rolę w budowaniu nowych naczyń krwionośnych, nowych małych tkanek mięśniowych, migracji komórek i rozmnażaniu komórek krwi.

Jeśli jesteś sportowcem po urazie, możesz przyspieszyć proces regeneracji.

TB-500 jest sterylnym, białym, liofilizowanym proszkiem przeznaczonym do wstrzyknięć podskórnych lub domięśniowych, po rozpuszczeniu w jałowej wodzie.

Mechanizm działania

Główna funkcja TB-500 to zdolność do regulacji białek budujących komórki, takich jak Actin.
Zwiększenie poziomu Actin nie tylko pomaga budować nowe ścieżki naczyń krwionośnych, ale także reguluje zapalenie bezpośrednio skorelowane z gojeniem się ran. Wszechstronność TB-500 wynikająca m.in. z budowy cząsteczki i małej masy, daje jej zdolność do pokonywania dużych odległości przez tkanki. Oznacza to, że TB-500 ma zdolność krążenia w ciele i znajdowania obszarów obrażeń (przewlekłych lub ostrych) w celu podjęcia działań naprawczych.
Dodatkowo zauważono zmniejszanie stanów zapalnych ścięgien, a także odrastanie utraconych włosów. Są również badania łączące TB-500 z gojeniem serca (naprawianiem przerostu komorowego).

Działania niepożądane

Pozytywne cechy TB-500 obejmują różnicowanie naczyń krwionośnych i komórek, wzrost nowych krwinek z wcześniej istniejących naczyń w tkance skórnej, zmniejszenie stanu zapalnego i zwiększenie elastyczności.
Objawy grypopodobne związane z większością peptydów nie są szeroko opisywane w przypadku TB-500.

Instrukcja podawania

Zastrzyk podawać do warstwy podskórnej, która obejmuje tkankę tłuszczową (tłuszcz) – jak na rysunku:

Jeśli używasz strzykawek insulinowych, które mają krótkie igły, będziesz musiał wejść w skórę pod kątem 90 stopni do skóry.

Dozowanie

Rekomendowana dawka TB-500:
•    4-8 mg na tydzień w fazie początkowej leczenia
•    2-6 mg na 2 tygodnie w późniejszej fazie leczenia

Przechowywanie

•    produkt może być użyty do trzech lat od daty produkcji
•    po przygotowaniu może być przechowywany przez maksimum 14 dni w lodówce
•    fiolki przechowywać we właściwej pozycji
•    przechowywać w lodówce, w opakowaniu i chronić przed światłem
•    przez maksimum jeden miesiąc może być przechowywany w temperaturze pokojowej

TEN PRODUKT JEST PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO CELÓW BADAWCZYCH
 

Co to jest TB- 500?

TB-500 to syntetyczna frakcja białka tymozyny beta-4, która jest obecna praktycznie we wszystkich ludzkich, a także zwierzęcych komórkach. Zadaniem tego peptydu jest gojenie ran oraz stymulowanie powstawania krwinek i komórek mięśniowych. Sam peptyd jest naturalnie produkowany w tym miejscu, gdzie została uszkodzona tkanka. Środek TB – 500 ma też zdolność do regulowania białka budującego komórki. Cały proces działa w następujący sposób. Uszkodzone włókna mięśniowe są naprawiane codziennie przez organizm. Podczas takiej regeneracji, różne białka takie jak FGF, IGF-1, cytokiny tj IL-11, IL-6 oraz hormony zostają uwalniane do krwioobiegu, oraz również są produkowane przez uszkodzone tkanki na miejscu. Dzięki temu regeneracja mięśni następuje stosunkowo szybciej. Po kontuzji tymozyna jest uwalniania z płytek krwi, makrofagów i wielu innych rodzajów tkanek w celu ochrony komórek i tkanek przed dalszym uszkodzeniem. Równocześnie tymozyna zapobiega śmierci komórek, redukuje stany zapalne oraz wzrost bakterii. Dodatkowo przyłącza się do aktyny, czyli kurczliwego białka występującego w mięśniach i promuje migrację komórkową, ich podziały oraz wzrost komórek macierzystych w obrębie uszkodzenia. Oznacza to tworzenie się nowych naczyń krwionośnych, dzięki czemu tkanki zostają lepiej odżywione i zaopatrzone w tlen.

Jakie są korzyści płynące ze stosowania TB- 500?

TB- 500 jest najchętniej wykorzystywana przez kulturystów oraz sportowców. Dzięki jej zastosowaniu możemy osiągnąć fenomenalne rezultaty w zakresie leczenia zapalenia ścięgien czy ostrego urazu. Dodatkowo zwiększa poziom czerwonych ciałek krwi, zatrzymuje krwawienie, zwiększa wytrzymałość, zmniejsza Tie Up, pomaga oddychać, a także redukuje kwas żołądkowy, który eliminuje owrzodzenia i zwiększa beztłuszczową masę mięśniową. Ostatecznie TB – 500 pomaga w naprawie ścięgien i więzadeł i odpowiada za różnicowanie komórek śródbłonka i Angiogenezę migracja Keratynocyty, odkładanie kolagenu i wreszcie zmniejsza stany zapalne.

Jak właściwie stosować TB- 500?

Instrukcja zastosowania środka jest bardzo prosta. Wpierw należy wyciągnąć około jednego mililitra wody do strzykawki i wstrzyknąć ją do fiolki z proszkiem. Nie należy jednak wstrząsać próbówki, tylko lekko ją zamieszać. Jeśli pojawią się pęcherze, to trzeba włożyć fiolkę do lodówki i zostawić go na około trzydziestu minut. Całkowite rozpuszczenie proszka nastąpi po piętnastu minutach. Następnie należy wziąć świeżą strzykawkę i wstrzyknąć środek do organizmu. Nie ma tu znaczenia, gdzie wstrzykujemy TB – 500, czy jest to zastrzyk domięśniowy, czy dożylny. TB - 500 ma systematyczny efekt, niezależnie od tego, gdzie jest wstrzykiwany. Szczepienia powinny być podawane w różnych miejscach (obracane) za każdym razem. Sama woda, która może nam posłużyć do rozcieńczania środka, to może być zwykła woda sterylna, która jest najbardziej odpowiednim rozcieńczalnikiem dla TB-500. Alternatywnie można go rozrobić używając jałową sól fizjologiczną (0,9% NaCl) lub jałową wodę bakteriostatyczną (0,9% chlorek sodu).

Czy są jakieś skutki uboczne i ile czasu działa TB- 500?

Dawkowanie zależy od celu i nasilenia obrażeń. Zwykle podaję się od 4 do 6 mg TB - 500 na tydzień. Później można zmniejszyć dawkę do 2 mg, dwa razy dziennie. Skutki działania TB-500 zużywają się w ciągu 2 - 3 tygodni od wstrzyknięcia. Sam środek jest bezpieczny dla zdrowia, ale może powodować delikatne skutki uboczne w postaci bólu głowy czy mięśni. Nie wolno nam jednak zażywać dawki większej niż jest to sugerowane przez producenta. Jeżeli zdecydujemy się na zwiększenie dawki, to tylko i wyłącznie po wcześniejszej konsultacji tego faktu z lekarzem. Nie wolno też w trakcie stosowania środka nadużywać alkoholu oraz stosować narkotyków. Warto zachować bezpieczeństwo i ostrożność przy higienie stosowania środka. Ten powinien być wprowadzany do organizmu tylko za pośrednictwem nowej igły i strzykawki, którą sami kupiliśmy w aptece. Niewskazane jest stosowanie igieł od osób nam nieznanych, które były wcześniej rozpakowane. Istnieją też choroby, które są przeciwwskazaniem dla stosowania TB – 500. Chodzi tu o wszelkie choroby serca, nadciśnienie oraz choroby układu wieńcowego. Jeżeli jesteśmy w trakcie leczenia lub podaje się nam lek regularnie, to każdorazowe zastosowanie kuracji z TB – 500 powinno być poprzedzone konsultacją z lekarzem specjalistą, który jest odpowiedzialny za nasze leczenie i nas prowadzi. W razie jakiegokolwiek zagrożenia lub możliwości, że dana substancja wpłynie na działanie leku, który przyjmujemy regularnie, należy zaprzestać stosowania środka. Także, jeśli po zastosowaniu TB – 500 występują u nas wyraźne skutki uboczne, które powodują nasze zaniepokojenie, należy natychmiast przerwać przyjmowanie substancji. Ostatecznie sam środek możemy zakupić w renomowanych i sprawdzonych sklepach internetowych. Nie zaleca się zakupu produktu w miejscach, gdzie istnieje podejrzenie, że handluję się tam lekami podrobionymi o niesprawdzonym oraz nieprzebadanym składzie.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE