peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYTesamorelin 
WZÓR Z CMS:


80.00
Ilość
- +

Tesamorelin
Euro-Pharmacies

Tesamorelin

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 2 mg 80 zł 80 zł
3 2 mg 75 zł 225 zł
5 2 mg 70 zł 350 zł
10 2 mg 65 zł 650 zł

Czym jest Tesamorelin?

Tesamorelin, znany również jako TH9507, jest hormonem uwalniającym hormon wzrostu (GRF). Lek ten stymuluje produkcję i dystrybucję hormonu wzrostu w organizmie, co pomaga poprawić metabolizm, zmniejszyć ilość tłuszczu w jamie brzusznej, poprawić sylwetkę i odpowiednio rozprowadzić zużycie energii. Tesamorelin zmniejsza również ryzyko lipodystrofii u osób zakażonych wirusem HIV. Przypomnijmy, że lipodystrofia jest chorobą, która powoduje zmiany w lokalizacji tłuszczu w organizmie, w tym jego całkowite zniszczenie lub odwrotnie, akumulację. Również lipodystrofia może powodować zmiany metaboliczne. Osoby z lipodystrofią mogą mieć nadmiar tłuszczu głównie wokół wątroby, żołądka i innych narządów jamy brzusznej (tłuszcz trzewny). U osób niezakażonych wirusem HIV Tesamorelin usuwa nadmiar tłuszczu z jamy brzusznej.
Tesamorelina jest stabilizowanym analogiem czynnika uwalniającego hormon wzrostu (GHR), który stymuluje produkcję hormonu wzrostu, somatropiny w specyficznym i fizjologicznym sensie. Obecnie badania kliniczne sugerują, że tesamorelina zmniejsza ilość trzewnej tkanki tłuszczowej u osób zakażonych wirusem HIV z lipohipertrofią brzuszną w takim samym stopniu, jak u osób niezainfekowanych. Tesamorelin jest syntetycznym peptydem składającym się ze wszystkich 44 aminokwasów hGRF z dodatkiem kwasu trans-3-heksenowego i grupy w postaci syntetycznej, który jest stosowany w leczeniu lipodystrofii związanej z HIV. Tesamorelin (wcześniej znany jako TX9507) to rodzaj peptydu zwanego czynnikiem uwalniającym hormon wzrostu (GHRF). GHRF powoduje wytwarzanie i rozprzestrzenianie się hormonu wzrostu w organizmie, co wspomaga metabolizm wzrostu, redukuje tkankę tłuszczową brzucha, poprawia sylwetkę i zużycie energii.

Jak działa Tesamorelin?

Przeprowadzono badanie kontrolowane placebo, które wykazało, że peptyd Teamorelin, który stymuluje produkcję hormonu wzrostu, poprawił również wyniki testów funkcji poznawczych (aktywność myślowa oraz zdolność uczenia się i uczenia się), zarówno u zdrowych osób starszych, jak i u osób z zaburzeniami poznawczymi. Według dr Laury D. Baker, wyniki standardowych 20-tygodniowych testów funkcji organizacji i pamięci werbalnej były znacznie wyższe u uczestników, którzy przyjmowali Tesamorelin (Egrifta), syntetyczny analog czynnika uwalniającego hormon wzrostu. Uczestnicy, którzy przyjmowali lek w teście 78-osobowym, również osiągali lepsze wyniki w teście funkcji poznawczych w porównaniu z grupą placebo. Kilka testów przeprowadzonych w badaniu wykazało, że układ hormonu wzrostu (i jego metabolizm) jest powiązany z funkcjami poznawczymi, a wraz z wiekiem, wraz ze spadkiem poziomu hormonu wzrostu, zmniejsza się również funkcja poznawcza. Stwierdzono, że wraz z wiekiem spada poziom czynnika uwalniającego hormon wzrostu (GRF), a także produkcja hormonu wzrostu i insulino-podobnego czynnika wzrostu (IGF-1). W szczególności insulinopodobny czynnik wzrostu ma ważne właściwości neurotroficzne, które pozwalają mu chronić neurony przed chorobami zwyrodnieniowymi i aktywować inne neuronalne czynniki wzrostu. Badanie kliniczne z 2006 r. dotyczące czynnika uwalniającego hormon wzrostu (GHR) wykazało znaczną poprawę testów percepcji u zdrowych starszych osób dorosłych. Ten lek to syntetyczny HCRF. Stymuluje produkcję hormonów wzrostu poprzez wiązanie się z receptorami na komórkach przedniego płata przysadki mózgowej. Te hormony wzrostu wpływają na metabolizm i kształt ciała. Tesamorelin działa szczególnie na gromadzenie się tłuszczu w okolicy brzucha.

Jak stosować Tesamorelin?

Tesamorelin- 2mg należy przyjmować dwa razy dziennie w dawce 300mcg. Zaleca się przyjmowanie peptydu 30 minut przed treningiem. Tesamorelin- 2mg należy przyjmować we wstrzyknięciu podskórnym. Należy go wstrzyknąć w brzuch, pośladki lub jakąkolwiek mięsistą część ciała. Powinien być zawsze przechowywany w chłodnym, suchym miejscu i z dala od światła słonecznego.

Co muszę wiedzieć przed zastosowaniem Tesamorelin?

Nie należy stosować Tesamorelin:

• Jeśli pacjent ma uczulenie na tesamorelinę, mannitol lub jakikolwiek inny składnik tego leku.
• Jeśli jesteś uczulony na ten lek, którykolwiek z jego składników, inne leki, pokarmy lub substancje. Poinformuj lekarza o swojej alergii i jej objawach.
• Jeśli kiedykolwiek miałeś którykolwiek z następujących schorzeń: rak, uraz głowy lub napromienianie, guz przysadki, operacja przysadki lub inne zaburzenie przysadki.
• Jeśli jesteś w ciąży lub może zajść w ciążę.
• Jeśli karmisz piersią.

Ta lista leków i chorób, które można niekorzystnie łączyć z przyjmowaniem tego leku, nie jest wyczerpująca.
Poinformuj swojego lekarza i farmaceutę o wszystkich przyjmowanych lekach (zarówno na receptę, jak i bez recepty, produktach naturalnych i witaminach) oraz o swoich problemach zdrowotnych. Musisz upewnić się, że ten lek jest bezpieczny dla twojego stanu zdrowia oraz w połączeniu z innymi lekami, które już przyjmujesz. Nie należy rozpoczynać ani przerywać przyjmowania żadnych leków, ani zmieniać ich dawkowania bez konsultacji z lekarzem.

Jakie są środki ostrożności podczas przyjmowania tego peptydu?

Jeśli masz lub kiedykolwiek zdiagnozowano złośliwy, lub łagodny guz, poinformuj o tym lekarza. Podczas leczenia tym lekiem wzrasta ryzyko rozwoju złośliwych i łagodnych guzów. Niektórzy pacjenci mogą również być narażeni na zwiększone ryzyko rozwoju nowych guzów. Sprawdź poziom cukru we krwi zgodnie z zaleceniami lekarza. Wykonaj badania krwi zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie pozwól, aby ten lek był używany przez innych. Zakaz ten dotyczy również igieł i strzykawek (nawet jeśli została w nich zmieniona igła). Dzielenie się tymi elementami może prowadzić do przenoszenia infekcji z jednej osoby na drugą. Dotyczy to również infekcji, o których możesz nie wiedzieć.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE