peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 SAATestosterone Enanthate 

Testosterone Enanthate

Testosterone Enanthate Canada Pharmaceutical

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 250 mg/ml- 10 ml vial 90 zł 90 zł
3 250 mg/ml- 10 ml vial 85 zł 255 zł
5 250 mg/ml- 10 ml vial 80 zł 400 zł

Testosterone Enanthate COBRAPHARMA

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 300 mg/ml- 10 ml vial 90 zł 90 zł
3 300 mg/ml- 10 ml vial 85 zł 255 zł
5 300 mg/ml- 10 ml vial 80 zł 400 zł

Testosterone Enanthate- szczegółowy opis produktu

Testosteron Enanthate, to  chyba najpopularniejszy ester testosteronu stosowany przez osoby chcące  w szybkim czasie poprawić swój wygląd i  wyniki sportowe. Testosteron ma silne właściwości  anabolicznie i androgenne, jest zawsze bazą do budowania każdego cyklu sterydowego, ale można go również stosować solo, osiągając przy tym świetne rezultaty przy minimalnej ilości skutków ubocznych. Taka forma związku potocznie określana jest jako „długi” testosteron, ponieważ okres półtrwania enantanu wynosi 4.5 dnia, przez co pozwala na rzadsze podawanie go przy zachowaniu stabilnego poziomu substancji aktywnej we krwi.

Najczęściej iniekcje wykonuje się co 4-5 dni. W Polsce Testosteron E w postaci leku Testosteronum Prolongatum(dostępny na receptę) jest stosowany w hormonalnych terapiach zastępczych u mężczyzn. W porównaniu z szybciej działającą formą - Testosteron Propionat, Enanthate powoduje pojawienie się pierwszych efektów nieco później. Wydłużony czas aktywności zwiększa ryzyko pojawienia się skutków ubocznych, niemniej jednak przy właściwym dawkowaniu i profilaktyce, nie są one zagrożeniem. Przy rozsądnie umiarkowanych dawkach są praktycznie niezauważalne. Głównym problemem jest silna aromatyzacja do estrogenu oraz konwersja do DHT.

Testosteron w tej formie nie jest polecany dla kobiet, ponieważ może powodować pojawienie się niekorzystnych objawów wirylizacji.

Czego możemy się spodziewać po zastosowniu Testosteronu Enanthate?

- budowa masy mięśniowej dobrej jakości 
- znaczący wzrost siły i wytrzymałości
- przyspieszona regeneracja
- zwiększenie gęstości kości
- poprawa sprawności seksualnej
- zwiększone libido
- zwiększenie sił witalnych i lepsze samopoczucie na co dzień
- możliwość wprowadzenia cięższych, dłuższych i częstszych jednostek treningowych

Jak stosować i dawkować? 

Enantan testosteronu jest roztworem na bazie oleju, więc wymaga głębokich iniekcji domięśniowych w pośladek lub udo. Ze względu na okres półtrwania, warto wykonywać iniekcje 2x w tyg.

Dla osoby chcącej wejść na tzw. Hormonalną terapię zastępczą (z ang. testosterone replacement therapy) zasadne jest stosowanie dawek od 100 do 150mg na tydzień. 

Osoba początkująca nie powinna przekraczać dawek 200-250mg tygodniowo.

Osoby bardziej zaawansowane mogą stosować dawki rzędu 200-500mg tygodniowo. Jednak należy wspomnieć, że stosowanie tak dużych ilości substancji, nie powoduje proporcjonalnego wzrostu benefitów, a na pewno znaczne nasilenie działań niepożądanych. 

Warto pamiętać, że ZAWSZE przed wejściem na jakikolwiek cykl, powinno się wykonać pełny panel badań. Warto na bieżąco kontrolować swój stan zdrowia będąc na nim, jak również wykonać badania po jego zakończeniu po tzw. Odbloku - PCT (Post cycle therapy). Bezpieczny cykl powinien trwać około 10-12 tyg. Możliwe jest jego rozsądne przedłużenie tylko w przypadku, gdy wyniki badań są prawidłowe. 

Terapia testosteronem aby była jak najbardziej optymalna, często wymaga stosowania równolegle innych leków, które pozwalają trzymać poziom estradiolu (np. Symex, czasem i również Tamoxifen)     i prolaktyny (np. Dostinex) pod kontrolą, oraz zapobiegają m.in. atrofii jąder (HCG).

Z czym łączyć?

Testosteron Enanthate jest świetnym środkiem do stosowania solo, jednak chcąc spotęgować jego działanie, możemy dodać do naszego cyklu inną substancję w zależności od celu.

Przykładowo dla osób chcących się „wyciąć”, warto rozważyć dodanie np. Masteronu lub Anavar’u. Z kolei dla osób chcących zbudować pokaźną masę mięśniową można rozważyć zastosowanie np. NPP lub Metanabolu. Należy pamiętać, że dodanie kolejnego środka, może znacznie nasilić działania niepożądane.

Możliwe działania niepożądane: 

Chociaż testosteron uznawany jest za względnie bezpieczny środek, może on również spowodować pojawienie się niekorzystnych objawów, do których możemy zaliczyć: 

- ginekomastia
- problemy z cerą, trądzik i tłusta skóra
- nadmierna potliwość
- wypadanie włosów
- zwiększenie owłosienia na ciele
- retencja wody w organizmie
- bezpłodność
- zwiększenie agresji
- nadciśnienie tętnicze

Warto zaznaczyć , że prawidłowo prowadzony cykl na testosteronie, przy zachowaniu pełnej profilaktyki oraz kontrolowaniu na bieżąco własnego stanu zdrowia, znacznie niweluje możliwość pojawienia się objawów niepożądanych.

Ważne! 

Zanim sięgniesz po jakikolwiek steryd anaboliczno-androgenny, powinieneś posiąść podstawową wiedzę na temat jego działania, tego, jak wpływa na organizm, jaką profilaktykę zastosować przy jego stosowaniu i w jaki sposób minimalizować powstałe skutki uboczne.