peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 SAATestosterone Mix / Sustanon/ Omnadren 

Testosterone Mix / Sustanon/ Omnadren

Testosterone Mix / Sustanon/ Omnadren Canada Pharmaceutical

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 250 mg/ml- 10 ml vial 100 zł 100 zł
3 250 mg/ml- 10 ml vial 95 zł 285 zł
5 250 mg/ml- 10 ml vial 90 zł 450 zł

Testosterone Mix / Sustanon/ Omnadren COBRAPHARMA

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 250 mg/ml- 10 ml vial 100 zł 100 zł
3 250 mg/ml- 10 ml vial 95 zł 285 zł
5 250 mg/ml- 10 ml vial 90 zł 450 zł

Testosterone Mix / Sustanon/ Omnadren- szczegółowy opis produktu

Sustanon czyli tzw. „Omka” jest znana wszystkim bywalcom siłowni, którym zależy na szybkim przyroście siły i masy mięśniowej. Jest to jeden z najbardziej popularnych testosteronów dostępnych na rynku. W Polsce znany jako lek Omnadren od dawna jest stosowany w hormonalnych terapiach zastępczych (z ang. Testerone raplecement therapy). Sustanon jest mixem czterech estrów testosteronu charakteryzujących się krótkim, średnim i długim okresem działania i są to: testosteron propionian 30 mg, testosteron fenylopropionian 60 mg, testosteron izokapronian 60 mg i testosteronu dekanonian 100 mg. Takie połączenie pozwala na szybkie działanie Sustanonu, a uzupełniające się estry, na stabilne stężenia substancji aktywnej, przez co nie musimy wykonywać iniekcji tak często, jak w przypadku Propionatu, Enantanu czy Cypionatu. Sustanon charakteryzuje się tym, iż daje bardzo duże przyrosty masy i siły, co wiąże się często z dużą retencją wody na cyklu związaną z silną aromatyzacją do estrogenu, która w przypadku braku kontroli estradiolu, może dać się we znaki. Należy pamiętać, że podawanie zbyt dużej ilości sustanonu może znacznie nasilać skutki uboczne, których przy rozsądnym dawkowaniu można uniknąć. Jeśli zależy komuś na zwiększeniu rezultatów, powinien dodać inny środek, wówczas efekty będą bardziej zadowalające. Sustanon pozostaje bardzo długo aktywny w ciele, więc przed tzw. Odblokiem, warto przejść na krótszy ester na kilka tygodni, aby znacznie przyspieszyć całą procedurę. 

Czego możemy się spodziewać po zastosowaniu Sustanonu?

- nie wymaga tak częstych iniekcji
- silne działanie anaboliczne i androgenne 
-  przyrosty dobrej jakości
- znaczący wzrost siły i masy
- przyspieszona regeneracja
- zwiększenie gęstości kości
- poprawa sprawności seksualnej
- zwiększone libido
- zwiększenie sił witalnych i lepsze samopoczucie na co dzień
- możliwość wprowadzenia cięższych, dłuższych i częstszych jednostek treningowych
- niska toksyczność

Jak stosować i dawkować?

Sustanon jest roztworem na bazie oleju, więc wymaga głębokich iniekcji domięśniowych w pośladek lub udo. Ze względu na okres półtrwania, warto wykonywać iniekcje co 5-7 dni.  

Dla osoby chcącej wejść na tzw. Hormonalną terapię zastępczą (z ang. testosterone replacement therapy) zasadne jest stosowanie dawek od 100 do 150mg na tydzień. 

Osoba początkująca nie powinna przekraczać dawek 250mg tygodniowo.

Osoby bardziej zaawansowane mogą stosować dawki rzędu 200-500mg tygodniowo. Jednak należy wspomnieć, że stosowanie tak dużych ilości substancji, nie powoduje proporcjonalnego wzrostu benefitów, a na pewno znaczne nasilenie działań niepożądanych. 

Warto pamiętać, że ZAWSZE przed wejściem na jakikolwiek cykl, powinno się wykonać pełny panel badań. Warto na bieżąco kontrolować swój stan zdrowia będąc na nim, jak również wykonać badania po jego zakończeniu po tzw. Odbloku - PCT (Post cycle therapy). Bezpieczny cykl powinien trwać około 10-12 tyg. Możliwe jest jego rozsądne przedłużenie tylko w przypadku, gdy wyniki badań są prawidłowe. 

Terapia testosteronem, aby była jak najbardziej optymalna, często wymaga stosowania równolegle innych leków, które pozwalają trzymać poziom estradiolu (np. Symex, czasem i również Tamoxifen)     i prolaktyny (np. Dostinex) pod kontrolą, oraz zapobiegają m.in. atrofii jąder (HCG).

Z czym łączyć?

Sustanon jest świetnym środkiem do stosowania solo, jednak chcąc spotęgować jego działanie, możemy dodać do naszego cyklu inną substancję w zależności od celu.

Przykładowo dla osób chcących się „wyciąć” warto rozważyć dodanie np. Masteronu, Boldenonu lub Winstrolu, które w tym wypadku będą miały jeszcze jedną zaletę, delikatnie zmniejszą aromatyzację do estrogenów, ułatwiając nam tym samym kontrolę nad nim, co na „długich” środkach jest często utrudnione.   

Z kolei dla osób chcących zbudować pokaźną masę mięśniową można rozważyć zastosowanie np. NPP, Anapolonu lub Metanabolu. Należy pamiętać, że dodanie kolejnego środka, może znacznie nasilić działania niepożądane.

Możliwe działania niepożądane: 

Chociaż Sustanon rozsądnie używany jest uznawany za względnie bezpieczny środek, może on również spowodować pojawienie się niekorzystnych objawów, do których możemy zaliczyć: 

- ginekomastia
- nadciśnienie tętnicze
- retencja wody w organizmie
- nadmierna potliwość
- problemy z cerą, trądzik i tłusta skóra
- wypadanie włosów
- zwiększenie owłosienia na ciele
- bezpłodność
- zwiększenie agresji

Warto zaznaczyć, że prawidłowo prowadzony cykl na Sustanonie, przy zachowaniu pełnej profilaktyki oraz kontrolowaniu na bieżąco własnego stanu zdrowia, znacznie niweluje możliwość pojawienia się objawów niepożądanych.

Ważne! 

Zanim sięgniesz po jakikolwiek steryd anaboliczno-androgenny, powinieneś posiąść podstawową wiedzę na temat jego działania, tego, jak wpływa na organizm, jaką profilaktykę zastosować przy jego stosowaniu i w jaki sposób minimalizować powstałe skutki uboczne.