peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

WZÓR Z CMS:


169.00
Ilość
- +

TUDCA
BIOLAB

TUDCA

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 60 capsules x 250 mg 169 zł 169 zł
3 60 capsules x 250 mg 154 zł 462 zł
5 60 capsules x 250 mg 159 zł 795 zł

TUDCA czyli kwas tauroursodeoksycholowy, to substancja naturalnie produkowana w organizmie człowieka, ale również u niedźwiedzi (tutaj w znacznie większych ilościach). Kwas taurourodeoksycholowy jest rozpuszczalnym w wodzie kwasem żółciowym, który okazuje się niezwykle kluczowym związkiem w ochronie wątroby i odwracaniu chorób wątroby. Preparat TUDCA stosuje się w warunkach klinicznych i szpitalach do wspierania leczenia cholestazy. Ponadto ma zdolność usuwania trujących substancji chemicznych, chroniąc wątrobę przed zatruciem i wystąpieniem powiązanych z tym chorób. Ponadto TUDCA działa wspierająco na trawienia i wchłanianie niezbędnych składników odżywczych oraz witamin przez organizm.
TUDCA wspiera kontrolę poziom cholesterolu w wątrobie. Chroni przed cholestazą, ponieważ ma zdolność rozkładania tłuszczu co prowadzi do odciążania wątroby, a co za tym idzie – poprawia jej kondycję. Wspiera także ochronę nerwów wątroby, obniża ich podatność na infekcję. Jest stosowana jako składowa leków używanych do leczenia zaburzeń widzenia. Działa neuroprotekcyjnie, wspiera usuwanie toksyn z organizmu, chroni również wątrobę przez uszkodzeniami spowodowanymi piciem alkoholu, stosowaniem leków czy np. sterydów anaboliczno-adrogennych.

Korzyści ze stosowania TUDCA

Bezpieczny, występuje naturalnie w ludzkim organizmie
Wspiera oczyszczanie organizmu z toksyn i szkodliwych substancji
Wspiera regenerację wątroby
Chroni hepatocyty i choloangiocyty
Działanie żółciotwórcze i żółciopędne
Pozytywny wpływ na cholesterol
Skutecznie wspiera wątrobę przy obciążeniu np. lekami czy sterydami
Prawdopodobnie najskuteczniejszy suplement wspierający funkcje wątroby

Dawkowanie

1 kaps w przypadku stosowania profilaktycznego. Ilość można zwiększyć do 2-4 kaps w podzielonych porcjach w przypadku występujących problemów zdrowotnych. 
 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE