peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 AMINOKWASYVASO BURN PRO 
WZÓR Z CMS:


159.00
Ilość
- +

VASO BURN PRO
BIOLAB

VASO BURN PRO

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 265 mg/ 1ml 159 zł 159 zł
3 265 mg/ 1ml 154 zł 462 zł
5 265 mg/ 1ml 149 zł 745 zł

 

VASO BURN PRO 265mg/ml, 10ml

Vaso Burn Pro to propozycje dla osób, którzy szukają substancji wpływających realnie na redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej, oraz w unikatowy dla siebie sposób, znacznie nasilają pompę mięśniową i regenerację. Vaso Burn Pro to preparat o bardzo szerokim spektrum działania.

Glutamina 5mg

Glutamina to aminokwas o najwyższym stężeniu w organizmie człowieka, stanowi przeszło 60% wszystkich wolnych aminokwasów w mięśniach. Jej obecność w organizmie jest niezbędna do przeprowadzania wielu fizjologicznych reakcji. Wpływa na poprawę wydolności przy ćwiczeniach wytrzymałościowych oraz wspiera regenerację mięśni po wysiłku. Potrzebuje jej mózg, układ odpornościowy, przewód pokarmowy, mięśnie. Glutamina ma zdolność do przekraczania bariery krew-mózg, gdzie jest przekształcana w kwas glutaminowy. Zwiększa ona produkcję glikogenu w wątrobie, spełnia ważną rolę w metabolizmie azotu i potrzebna jest do przekształcania amoniaku w mocznik. Ponadto jest niezbędna do produkcji silnego antyoksydantu, glutationu, najsilniejszego przeciwutleniacza w ludzkim ciele. Glutamina jest aminokwasem egzogennym niezbędnym do budowy białek w ustroju. Dodatkowo wspiera układ immunologiczny, może regenerować jelita, stymuluje enzymy odpowiedzialne za proces glukoneogenezy czy przyśpiesza proces gojenia się ran w tym może przyspieszać gojenie się wrzodów żołądka i dwunastnicy. Ponadto glutamina usprawnia metabolizm i może pomagać regulować poziom cukru we krwi. 

Agmatyna 25mg

Agmatyna jest pochodną L-argininy. Znana jest między innymi z występowania w suplementach przedtreningowych jest odpowiedzialna za maksymalizację efektu pompy mięśniowej. Jej profil działania jest znacznie szerszy niż w przypadku L-argininy czy L-cytruliny – agmatyna jest również neuroprzekaźnikiem i pełni funkcję modulatora w układzie nerwowym. Agmatyna jest antagonistą receptorów NMDA, tym samym chroni neurony przed nadmiernym pobudzeniem. Znana jest również ze swoich właściwości przywracania wrażliwości na stymulanty. Agmatyna jest jedną z najskuteczniejszych substancji podnoszących poziom tlenku azotu, pod tym względem wypada lepiej niż wyżej wymieniona arginina i cytrulina przy jednoczesnym niższym dawkowaniu. Rozszerzenie naczyń krwionośnych ułatwia dotlenienie pracujących mięśni, zaopatrzenie ich w glukozę oraz substancje odżywcze. Ponadto poprawia ukrwienie narządów płciowych, przez co może potęgować doznania i poprawiać libido.  Agmatyna zwiększa również możliwości koncentracji oraz powoduje efekt nienachalnego relaksu i uspokojenia. Przypisuje się jej również działanie antydepresyjne, podnosi poziomy serotoniny, dopaminy i noradrenaliny. Do tego działa neuroprotekcyjnie - między innymi podnosi ilość BDNF) oraz redukuje stres oksydacyjny.  Pobudza również gruczoły (m.in. nadnercza) do produkcji beta-endorfin. Dzieje się tak za sprawą aktywacji receptorów imidazoliny przez agmatynę. Endorfiny to produkowane przez nas samych substancje wpływające na układ opioidowy, które działają przeciwbólowo i korzystnie wpływają na samopoczucie.

Arginina 25mg

Arginina jest produkowana przez organizm w ilości niezbędnej dla pokrycia jego codziennych potrzeb, ale niedostatecznej dla uzyskania dodatkowych korzyści. Aminokwas ten odpowiada za produkcję tlenku azotu (NO), co wspomaga rozluźnienie i rozszerzenie ścian naczyń krwionośnych, a to z kolei przyczynia się do wzmożenia przepływu krwi, a wraz z nią tlenu i składników odżywczych do mięśni. Jako jeden ze składników cyklu mocznikowego wspomaga usuwanie amoniaku z organizmu, co stanowi sposób na oczyszczanie ustroju ze zbędnych metabolitów wtórnych. Arginina uczestniczy w procesie produkcji melaniny, przez co pozytywnie wpływa na włosy, skórę. Podobnie jak w przypadku agmatyny, arginina wykazuje również pozytywne działanie na sferę seksualną tj. poprawia sprawność seksualną. Może wywierać również pozytywny wpływ na sen, prawdopodobnie poprzez regulowanie ciśnienia tętniczego krwi i regulacje wspomnianego już cyklu mocznikowego. Arginina wywiera pozytywny wpływ na poziom hormonu wzrostu oraz może zwiększać wrażliwość na insulinę. Ma działanie przeciwutleniające, pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu, poprawia również sprawność psychoruchową. 

Acetyl l-Karnityna 100 MG, Karnityna 100 MG

Karnityna jest związkiem naturalnie występującym w ludzkim organizmie. Jest wytwarzana z lizyny i metioniny. Karnityna przyspiesza metabolizm tłuszczów, to właśnie dzięki niej kwasy tłuszczowe są transportowane do mitochondriów, wspierając ich utlenianie i późniejszą produkcję energii w postaci ATP. Wykazuje więc zdolność do obniżania poziomu cholesterolu i triacylogliceroli. U osób aktywnych fizycznie wspiera regenerację mięśniową oraz wytrzymałość. Istotną funkcją karnityny jest również detoksykacja i działanie antyoksydacyjne. L-karnityna uczestniczy w metabolizmie rozgałęzionych aminokwasów (waliny, leucyny, izoleucyny) oraz w przemianach węglowodanów. Ma również silne działanie antyoksydacyjne, chroni komórki przed działaniem reaktywnych form tlenu, tym samym stabilizuje błony komórkowe i dba o prawidłowe działanie kanałów jonowych. Korzystnie działa na układ nerwowy i stosowana jest w leczeniu choroby Alzheimera. L-karnityna stosowana jest szeroko w kuracjach odchudzających i antycellulitowych. Znane jest również z tego, że może obniżać ciśnienie krwi i proces zapalny związany z chorobami serca.

Dawkowanie

Kobiety- ¼- ½ ml dziennie

Mężczyzni- ½ - 1 ml dziennie

OSTATNIO PRZEGLĄDANE